Reklam
Reklam
Reklam
-
Yiğit’ler, böyle mutlu oldu

Yiğit’ler, böyle mutlu oldu


Eklenme Tarihi : 20-4-2019
Yiğit’ler, böyle mutlu oldu

Yiğit’ler, böyle mutlu oldu

Beyoğlu Yeniçarşıspor Antrenörü Ertuğrul Yiğit, üç kupalı zaferi ailesiyle birlikte kutladı. Önce Lig, ardından Klasman Grubu ve son olarak ta İstanbul Şampiyonluğu Kupasını müzesine götürme başarısı gösteren genç Teknik adamın mutluluğunun tarifi yok gibi. 

Vefa Stadının yenilenmiş çimleri üzerinde Ortaköyspor’u 1-0 mağlup eden öğrencilerini müsabaka sonunda kutlayan Yiğit, bu mutluluğun tüm camiaya güzellikler getireceğine inandığını söyledi.

 30 maçın 29’unu kazanmanın büyük bir başarı olduğunu söyleyen Ertuğrul Yiğit, “Benim ve camiamızın başarısında önce Kulüp Başkanımız İskender Karadeniz, daha sonra yönetimimiz, futbolcu kardeşlerim, taraftarlarımız ve bana bu yolda büyük bir arkadaşlık örneği sergileyen teknik ekibim ve en önemlisi bana büyük güç veren Ailemin büyük katkısı oldu. 

Hepsine ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyorum. Bu güzellikleri yaşayan kulüplerin sayısı pek fazla değildir. Biz sezon başında oluşturduğumuz ekiple hedefimize doğru ulaşmak için elimizden gelen ciddiyeti sonuna kadar götürmeye gayret gösterdik.

 Bu doğruluk yolunda herkes mutlu oldu ve bu mutluluğumuzu bizleri sevenlerle paylaşarak sezonu müthiş bir finalle tamamlamış olduk. 

Bu sezon geride kaldı ve yönetimimizin vereceği karar doğrultusunda yeni sezonda neler yapılabileceğini ilerleyen günlerde masaya yatırıp yeni sezonun planlanması için çalışmalara start vermeyi hedefliyoruz. 

Allah bu oluşumda bizimle olan ve desteğini esirgemeyenlerden razı olsun. Birde bizleri her platformda destekleyen görsel ve yazılı basında görev yapan tüm Gazeteci dostlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. 

Yeni sezonda Gazeteci arkadaşlarımız daha büyük başarıları sütunlarını taşıyarak spor kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceklerdir, ellerine, kalemlerine ve yüreklerine sağlık” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 228 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5067
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku