Reklam
Reklam
Reklam
-
Metin Aydın’a özel davet

Metin Aydın’a özel davet


Eklenme Tarihi : 20-4-2019
Metin Aydın’a özel davet

Metin Aydın’a özel davet

SAL, Süper Amatör Lig 1. Grupta mücadele eden ve sezonu orta sıralarda tamamlayan Beylikdüzüspor Kulübü, Ortaköyspor ile oluşturduğu dostluk köprülerine sağlama attığını bir kez daha göstermiş oldu. Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın’a özel davetiye çıkaran Ortaköyspor Kulüp Başkanı Erdal Kara, iki kulüp arasındaki dostluğun her daim sıcaklığını koruyacağını Vefa Stadında oynanan İstanbul Şampiyonası maçına Metin Aydın’a özel davetiye çıkararak göstermiş oldu. 

Final maçını şeref tribününden Ortaköyspor Kulüp Başkanı Erdal Kara ve Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz ile birlikte izleyen Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın’a davete hicap ettiği için iki kulüp başkanından da övgüler geldi.

 Bu dostluğun her daim devam edeceğini söyleyen iki Kulüp Başkanının bu nazik davranışını sevindirici bulduğunu söyleyen Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın, Hem Ortaköyspor’un Kulüp Başkanı Erdal Kara, hem de Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz’e teşekkür ettiğini söyledi. İstanbul Finalinde Şampiyonluk kupasını müzesine götüren Beyoğlu Yeniçarşıspor’un Kulüp Başkanı İskender Karadeniz’i, Bölgesel Amatör Lige çıktıkları için Erdal Kara’yı tebrik eden Metin Aydın, yeni sezonda her iki takımada 3. Lige çıkma mücadelelerinde başarılar dilediklerini söyledi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 167 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5325
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku