Reklam
Reklam
Reklam
-
Bu dostluk unutulmaz

Bu dostluk unutulmaz


Eklenme Tarihi : 20-4-2019
Bu dostluk unutulmaz

Bu dostluk unutulmaz

İstanbul Amatör Futbolun en büyüğünü belirleyen maçta Vefa Stadında karşı karşıya gelen Beyoğlu Yeniçarşıspor ile Ortaköyspor takımlarının Kulüp Başkanları, sezon içerisinde farklı gruplarda olmalarına rağmen bir birlerine olan dostluklarının köprülerini sağlam temellere atmasını bildiler. 

Sezon başında bir birlerine İstanbul Finalini iki takımın oynayacağını söylemelerinin büyük bir tesadüf olduğunu söyleyen iki kulübün başkanı Erdal Kara ve İskender Karadeniz, bu gün gelindiği noktada dilediklerini gerçekleştirmenin mutluluklarını yaşıyorlar. 

Kazananın dostluk olduğuna vurgu yapan Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz, özellikle kendisinin sürekli vurgu yaptığı noktaya gelmelerinin sevindirici olduğunu söyledi. Karadeniz, Ortaköyspor Kulüp Başkanı Erdal Kara’ya üç kez aynı duyguları sezon içerisinde paylaştığını söylemesi Ortaköyspor Kulüp Başkanı Erdal Kara’yı hayretler içerisinde bıraktı. 

Sezon sonunda iki kulübün final maçında karşı karşıya gelmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden İskender Karadeniz ve Erdal Kara, bu dostluğu hiçbir şartın bozamayacağını söylediler. Bol bol fotoğraf çektiren ikili, bu anı ölümsüzleştirerek iyi bir iz bırakmanın mutluluğunu yaşadılar.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 141 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1379
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku