Reklam
Reklam
Reklam
-
TEPECİKSPOR TARAFTARI TEK YÜREK OLDU

TEPECİKSPOR TARAFTARI TEK YÜREK OLDU


Eklenme Tarihi : 21-4-2019
TEPECİKSPOR TARAFTARI TEK YÜREK OLDU

TEPECİKSPOR TARAFTARI TEK YÜREK OLDU

Bugün Saat 15.30’da Nazilli Belediyespor ile sahasında hayati önem arz eden bir maça çıkacak olan Büyükçekmece Tepecikspor’da Taraftarlar adeta tek yürekliliklerini göstererek bu zorlu maç öncesi bir araya geldi.

 Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Aşık Veysel Sosyal Tesislerinde taraftarlara kahvaltı ikramında bulunan Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu ve Temel Eyüboğlu, Amigolardan Muhammet Uçar ve Adem Çabuk’un önderliğinde mükemmel bir organizasyona imza attılar.

 Tepecik’teki Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları, yöneticileri ve Tepecik halkını bu güzel mekanda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Mehmet Eyüboğlu ve Temel Eyüboğlu, bu günün önemini herkesin bilmesinin gerektiğini söyledi.

 Birlik ve beraberliğin karşılığını bugün Nazilli Belediyespor’u mağlup ederek alacaklarına inandıklarını söyleyen Eyüboğlu, bugün herkesin statta olmasını, takımlarının yanında destekçileri arasında yerlerini alması gerektiğini söyledi.

 Oyunculara gerekli moral takviyesini 90 dakika boyunca herkesin vermesini beklediklerini söyleyen Eyüboğlu, “Bugün bizim için tarihi bir gün, bu tarihi günü şanlı bir galibiyetle perçinlemek için hep birlikte var-mı-sı-nız?” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR İBRAHİM KESKİN

Bu haber 178 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4933
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku