Reklam
Reklam
Reklam
-
Ebubekir Kaygısız, erdi muradına

Ebubekir Kaygısız, erdi muradına


Eklenme Tarihi : 2-5-2019
Ebubekir Kaygısız, erdi muradına

Ebubekir Kaygısız, erdi muradına

Bölgemizin yakından tanıdığı siyasetçilerden ve Güzelcespor yönetim kurulu üyesi Gencay Kaygısız’ın oğlu Ebubekir Kaygısız, Siyami Sezer’in kızı Ebru Sezer ile Beylikdüzü Işıldak Düğün Sarayında muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. 

 İş, Siyaset ve Spor camialarının önde gelin kişilerinin yanı sıra birçok davetlinin hazır bulunduğu Düğün töreni, mükemmel bir ortamda gerçekleşti. Davetlilerle yakından ilgilenen ve misafirlerin rahat bir ortamda töreni takip etmeleri için ellerinden gelen çabayı ve ev sahipliğini gösteren Gencay Kaygısız, evlatlarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiklerini söyledi. Evlatlarının mürüvvetini görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Baba Kaygısız, Allah’ın herkese böyle mutlu günleri göstermesini nasip etmesi temennisinde bulundu. 

Ebru Sezer ile dünya evine giren çiçeği burnunda damat Ebubekir Kaygısız’da, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dost, akraba ve arkadaşlarına Babası Gencay kaygısız gibi teşekkür etmeden geçemedi. Ebubekir Kaygısız, “Allah’ım bu mutluluğumuzu inşallah daim eder. Bu mutlu günümüzde bizimle olanlara da bir kez daha teşekkür ediyorum iyi ki varsınız” diyerek duygularını mutlu bir şekilde böyle dile getirdi. Bizde KESKİN BAKIŞ GAZETESİ ve www.keskinbakis.com Ailesi olarak Yeni Çifte ömür boyu mutluluklar diliyor, bir yastıkta kocamalarını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Bu haber 121 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5943
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku