Reklam
Reklam
Reklam
-
Mustafa Eyüboğlu için dua ettiler

Mustafa Eyüboğlu için dua ettiler


Eklenme Tarihi : 3-5-2019
Mustafa Eyüboğlu için dua ettiler

Mustafa Eyüboğlu için dua ettiler

Büyükçekmece Tepecikspor kulüp başkanı Mehmet ve Temel Eyüboğlu’nun Baba’ları (Merhum) Mustafa Eyüboğlu’nu mezarlıkta ziyaret eden ve dua edip ellerini semaya açan oyuncular, teknik ekip ve yöneticiler, Cuma gününü en iyi şekilde değerlendirmesini bildiler.

 Cuma namazının ardından kafile olarak Çatalca Yolu Üzerindeki Aile kabristanlığına giderek dualar eden oyuncular, teknik kadro ve yöneticiler, buradan Kamp için Kumburgaz’a yola çıktılar.

 Temel Eyüboğlu’nun Büyükçekmece Tepecikspor’a Kulüp Başkanı olmasında büyük pay sahibi olan (Merhum) Baba Mustafa Eyüboğlu’nu unutmadıklarını ve dua için burada olduklarını söyleyen Temel Eyüboğlu, Mezarlıkta bulunan başta babası olmak üzere tüm ahirete intikal edenlere rahmet dilediklerini söyledi. Mübarek Ramazan öncesi bu ziyareti takım olarak yapmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Eyüboğlu, yarın oynayacakları çok önemli Kozan Belediyespor maçı öncesi de bu vesileyle bol bol dua ettiklerini söyledi.

Bu haber 117 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6684
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku