Reklam
Reklam
Reklam
-
Kasaba emeği geçenleri unutmadı

Kasaba emeği geçenleri unutmadı


Eklenme Tarihi : 7-5-2019
Kasaba emeği geçenleri unutmadı

Kasaba emeği geçenleri unutmadı

Silivrispor’un resmi taraftar grubu Kasaba, yaptığı bir basın açıklaması ile oldukça zorlu geçen sezonun ardından emeği geçen herkese tek tek teşekkür etti.

 Ligde son maçta yine takımlarının yanında yer alarak doksan dakika boyuncu susmadan yorulmadan takımlarını destekleyen Kasaba taraftar grubu sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile herkese teşekkür etti. Dernek Başkanı İrfan Bozdağ’ın imzası ile yayınlanan mesajda; “Evet bir sezonun daha sonuna geldik.  Maalesef ki bu sene bizim için çok zor bir sene oldu. Şansızlıklar bizi buldu. Ama inandık ve ligde kaldık seneye daha güzel bir sezon bizleri bekliyor olacak buna hiç şüphemiz yok.

Büyük Kayıplar Yaşadık
Biz kasaba taraftar grubu olarak her zaman tam kadro ekibimizle birlikte Silivrispor’umuzu desteklemeye devam ettik. Tabi ki de üzüntülerimiz oldu rahmetli Ahmet abimizden sonrada kardeşimiz Eray Baysal’ı elim bir trafik kazası sonucu kaybettik bunun üzüntüsüyle sezona başladık.

 Başkanlara Teşekkür

Başta Silivri Kaymakamımız Ali Partal’a, Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’a Kulüp Başkanımız Akgün Duru ve yönetimine, Silivrispor eski Kulüp Başkanımız Mustafa Saral’a maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Gizli Kahramanlar Unutulmadı
Gizli kahramanlarımız kulüp çalışanlarımızı da unutmadan doktorundan, masörüne, malzemecisine stat sorumlusuna Silivrispor’umuza sponsor olan esnaflarımıza, basın mensubu arkadaşımız Engin Akın’a teşekkür ederiz. Ve yağmur çamur demeden evimizde deplasmanda bizimle beraber olan aslan yürekli kardeşlerimize sonsuz teşekkürler ederiz. Bizler Kasaba Taraftar Grubu olarak en başından son ana kadar ‘düşmeyeceğiz’ demiştik dediğimiz gibi de oldu düşmedik.

Teknik Ekibe Teşekkür
Ve son olarak sezon başında başladığımız hocalarımıza da teşekkür ederiz. Ama Bülent Akan hocamızın da hakkını yemeyiz hiç şüphemiz yok düşmediysek hocamızın da çok katkısı oldu. Geldiği zaman herkes kesin düşecek gözüyle baktığı Silivrispor’umuzu ayakta tuttu ve buradan kulüp yönetimine de sesleniyoruz önümüzdeki sezon ilk hedefimiz Bülent hocamızı takımın başında tutmak olsun. Ve şunu bir kez daha hatırlatıyoruz ki, İnanlar asla kaybetmez hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Silivrispor Kasaba Taraftar Grubu Başkanı İrfan Bozdağ ve yönetim kurulu” diyerek sözlerini tamamladılar.

Bu haber 136 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1528
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku