Reklam
Reklam
Reklam
-
Akgün Duru; Ant içiyorum

Akgün Duru; Ant içiyorum


Eklenme Tarihi : 7-5-2019
Akgün Duru; Ant içiyorum

Akgün Duru; Ant içiyorum

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru, son lig maçının ardından yaptığı bir açıklama ile biten sezonu değerlendirdi. Hafta sonu Şile deplasmanında 3-0 galip gelerek ligi onuncu sırada tamamlayan Silivrispor’da Başkan Akgün Duru bir açıklamada bulundu. Başkan Duru, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi, “Çok sevdiğim Silivrispor ailem. Sizden ricam bu yazıyı sonuna kadar okumanız. 

Geçmişi karıştırmak istemiyorum. Kimseyle gerginlik yaşamak ta istemiyorum. Ama ve lakin bazı paylaşımların içinde hala kimliğini sadece Silivrispor’da bulma telaşında olan bazı kişilerin haksız yorumlarını görüyorum. Şunu samimiyetle söylüyorum ki elimden gelen her türlü mücadeleyi gücümün yettiğince verdim. Gönül isterdi ki ligi 10. sırada değil birinci olarak tamamlayalım. Ama biz bu kadarını başarabildik. Alnımızın akıyla bu sezonu tamamladık. Her birinize bu süreçte vermiş olduğunuz destekler için sonsuz teşekkür ederken önemli olan bir noktayı daha vurgulamak istiyorum. Size andım olsun ki ben yaşadığım sürece Silivrispor’umuz, kulübü borç batağına sürüklemiş, kulübü rant kapısı olarak görüp hibe gibi gösterdiği paraları faizi ile alan; Silivri ruhunu anlayamayacak insanlara asla teslim etmeyeceğim” dedi.

Bu haber 209 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2063
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku