Reklam
Reklam
Reklam
-
Aksu; Hizmet bize değil çocuklara yapılacak

Aksu; Hizmet bize değil çocuklara yapılacak


Eklenme Tarihi : 12-5-2019
Aksu; Hizmet bize değil çocuklara yapılacak

Aksu; Hizmet bize değil çocuklara yapılacak

Silivri Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Mehmet Şirin Aksu’dan önemli açıklamalar geldi. Uzun  bir aradan  sonra sessizliğini bozan Başkan Aksu altyapıdaki bütün sporcuları evlat olarak gördüklerini, bütün imkanlarını onlar için kullanacaklarını söyledi.

 IMG-5214

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın da amatörleri kucaklayacağına inandığını ifade eden  Aksu toplumun geleceğinin gençler olduğunu, kulüp adına kendilerine verilecek olan desteğin şahsına  değil çocuklara verileceğini işaret etti.

“KİM  NE EKERSE ONU BİÇER”

Çok güzel bir soru. Altyapı denilince çocuklarımız aklımıza geliyor. Çünkü biz bu spor kulübü yıllar önce kurarken tek amacımız çocuklarımıza spor yaptırmak, varsa yetenekli çocuklar onların yeteneklerini değerlendirmek. Biz Silivri’de siyasi baskıya maruz kaldığımız bir süreçte biz altyapı kurduk. Hamd olsun bunun meyvesini Rabbim bana verdi. Çünkü o kulüpte emek verdim. Tüm çocukları evladım gibi gördüm. Onların başarılı olması için gereken çabayı, mücadeleyi gösterdim; göstermeye de devam ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte şartlar iyi olursa şartlar çerçevesinde amatör de olsak altyapıda profesyonel bir düşünce ile çalışmayı düşünüyorum. O da imkanlara dayalı olacak bir çalışma. Kafamda belirli projeler var. Artık biz işin acemiliğini atlattık. 16 sene bitti 17. Seneye gireceğiz. Belli tecrübeler edindik. Belli bilgi, birikime sahip olduk. İnşallah bundan sonraki süreçte Rabbim  nasip ederse örnek bir altyapıya sahip olmaya çalışacağız. Her zaman şunu söyledim. Kim ne ekerse onu biçer. Biz ektiklerimizi inşallah Rabbim bir gün önümüze getirecektir.

IMG-5211

“MAALESEF  TOPLUM SAHİPLENMİYOR”

Ben öncelikle senin şahsına çok teşekkür ederim. Amatör spor kulüplerinin sesi, gözü, kulağı  olan bir insansın. Bir ayrımcılık yapmadan, pozitif, her kulübe aynı mesafede olmanız bizi mutlu ediyor. Örnek tavır sergiliyorsunuz. Biz tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Çocuklarla alakalı çok güzel düşüncelerim var ama maalesef toplum sahiplenmiyor. Yetenekli çocuklar var. Ben bu çocukların aileleriyle de görüştüm. Çocukları büyük takımların seçmelerine de götürmek istedim. Ama maalesef aileleri pek ilgilenmiyor bu konuda. Artık maddi imkansızlık mı diyelim önümüzdeki süreçte elimizden gelebilecek herşeyi yaparız. Ama elimizden gelmeyen şeyden de sorumlu değiliz.

“SİYASİ SİMSARLAR ÖZCAN IŞIKLAR’I BİZE DÜŞMAN YAPTI”

Ben sorduğunuz soruya teşekkür ediyorum. Öncelikle eski belediye başkanı Özcan Işıklar’la ilgili sorduğunuz soruya cevap  vereyim. Ben hep söyledim; bir daha söylüyorum. Seçimi kaybettiği halde her yerde yine söylüyorum. Şahsım kendisiyle hiçbir sorunum yoktu; olamaz. Ama maalesef siyasi simsarlar Özcan Işıklar’ı bize karşı düşman yaptı. O düşmanlık benim şahsıma hiç zarar veremez. Zararı o mahallenin çocuklarına verdiler. İnşallah Volkan Yılmaz Başkanla ilgili de tabi ki sporcu bir kimliği var. Kucaklayıcı bir yapısı var. Silivri’de güzel hizmetlere imza atacağına, spora çok önem vereceğine inanıyor, bir toplumun geleceği çocukları ise en güzel en doğru hizmet gençlere olur diye düşünüyorum. Volkan Yılmaz Başkan da bunun bilincindedir. Kendisine 5 yıllık döneminde başarılar diliyorum. İnşallah başarılı işlere imza atar. Biz de kendisini her zaman takdir ve teşekkür ederiz. Süreci hep beraber izleyeceğiz.

IMG-5216

“DESTEK  YERİNE İŞİMİZ HEP ENGELLENDİ”

Öncelikle siyasi anlamda rahat olmamız gerekiyor. Çünkü geçmişte yaşadığımız sıkıntılarda siyaset hep ayak bağı oldu. Destek yerine işimiz hep engellendi. Önümüzdeki süreçte mahallemizde yaptırdığımız spor tesisleri bu çocuklarımızın daha iyi  yararlanabilmesi için kulübümüze iyi şartlarda tahsis edilirse bizim için en büyük destek o olur. Maddi olarak da ihtiyacımız var. Bunların da yapılacağını ümit ediyorum. Çünkü yapılırsa benim şahsıma yapılmaz mahalledeki çocuklara yapılacak. Bu anlamda da umutluyum. Bir sıkıntı görmüyorum. İnşallah güzel olacak. Çünkü geçmiş dönemde olduğu gibi yalan simsarlara fırsat verilmeyecek. Ben bundan eminim. Silivri’de spor bitmişti inşallah bundan sonra bir sporcu belediye başkanı sayesinde tekrar canlanır. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 

Bu haber 73 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7256
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku