Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecik Saray Camiin’de İftar keyfi

Tepecik Saray Camiin’de İftar keyfi


Eklenme Tarihi : 18-5-2019
Tepecik Saray Camiin’de İftar keyfi

Tepecik Saray Camiin’de İftar keyfi

Büyükçekmece Tepecik Merkez Saray Camiin’de geleneksel olarak düzenlenen İftar Programı, önceki akşam büyük bir katılımla gerçekleşti.

i1

 Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ve Büyükçekmece Müftüsü İrfan Üstündağ’ın da teşrif ettiği İftar Programına Tepecik’te görevli olan diğer Camilerın İmamlarının yanı sıra Cami Cemaati ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. 

i2

Tepecik Merkez Saray Camii İmamı Yakup Sağlam önderliğinde, İbrahim Keskin, Hüseyin Tombul ve Metin Acun’un Organizatörlüğünde gerçekleşen İftar Programına Cami Cemaati ve Tepecik’li Esnaflar büyük katkı sağladı. 

i3

Her yıl geleneksel hale getirilen iftar programına katılım sağlayanlara teşekkür eden İmam Yakup Sağlam, bu oluşuma destek sağlayan cami cemaati ve Tepecik’li esnaflara teşekkür ettiğini söyledi. 

i4

Ayrıca bu davete hicap ederek kendilerini onurlandıran Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, Büyükçekmece Müftüsü İrfan Üstündağ ve diğer camilerin İmamları ile birlikte katılım sağlayan herkese ayrıca teşekkür ettiğini söyleyen Yakup Sağlam, hizmeti geçenlerden de Allah Razı olsun temennisinde bulundu. 

i5

Katılım gösteren herkesin bu güzel ortamdan memnun kaldığı gözlenirken, Görevli Yaşan Baba’nın da misafirlerle yakından ilgilenmesi herkesi memnun etti.

i6

 Dualar eşliğinde sona eren İftar Programının çok iyi bir ortamda gerçekleştirdiğini söyleyen Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ve Büyükçekmece Müftüsü İrfan Üstündağ, “Emeği geçenlerden ve katkısı olanlardan Allah razı olsun. 

i7

Böyle bir iftar sofrasında olmaktan ayrıca büyük bir mutluluk duyduk. İnşallah bunun devamını getirirsiniz, Allah hayırlarını kabul etsin” diyerek ortamın mükemmel olduğuna şahitlik ettiklerini dile getirdiler.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

i8

Bu haber 106 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2423
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku