Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzelcespor, Efsaneye dönüş yaptı

Güzelcespor, Efsaneye dönüş yaptı


Eklenme Tarihi : 21-5-2019
Güzelcespor, Efsaneye dönüş yaptı

Güzelcespor, Efsaneye dönüş yaptı

Birinci Amatör Lig takımlarından Güzelcespor’da önceki gün yapılan genel kurulun ardından uzun yıllar bu camia ile adı özdeşen ve adeta efsaneleşen Tamer Canbaz, dört yıl aradan sonra yeniden kulüp başkanlığına getirildi. 

G3

 Dört yıl ara verdikten sonra yeniden başkanlığa seçilen Canbaz, genel kurulda adeta gövde gösterisi yaptı. Büyük bir katılımla gerçekleşen genel kurul tarihi günlerinden birine tanıklık etti. Divan başkanlığını Mehmet Ali Deniz’in yaptığı genel kurulda divan katipliğine ise Fatih Çınar ve Nevzat Çetrez getirildi. Genel kurulda açılış konuşmasını eski kulüp başkanı Hüseyin Aydın yaptı.

G5

Aydın; Takımı iyi yerlere getirmeye çalıştık

Aydın 4 yıllık görev süreleri boyunca Güzelcespor’un çıtasını yukarıya taşıdıklarına inandığını söyledi. Aydın “4 yılı aşkın sürede Güzelcespor’un çıtasını yukarılara taşıdığımıza inanıyorum. Bu sene yönetimin tecrübesiyle çıtayı daha da yukarılara taşıyacaklarına inanıyorum. Katılımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

G1

Bundan sonra resmi olarak yönetimde olmasak da ben ve arkadaşlarım her zaman maddi ve manevi olarak Güzelcespor’un yanında olmaya devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

G6

Canbaz; Siyasette yeri olmayan Kulüp Güzelce’dir

Genel kurulun ardından tek liste ile katıldığı seçimde 4 yıl aradan sonra yeniden göreve gelen Tamer Canbaz teşekkür konuşması yaptı. Canbaz Güzelcespor’da hiçbir zaman siyaset yapmadıklarını, zamanında yaptıkları güzel ve doğru işlerin kendisini yeniden bu noktaya getirdiğini söyledi.

G13

 Canbaz “Güzelcespor’da siyaset olmaz, olmayacak da. Geçmiş dönemlerde de biz burada yanlış yapmadık. Bu süreçte siyasi bir kimliğim olduğu için başkanlığı da ben içimizden biri olan Hüseyin Aydın’a ben teklif ettim. Kulübe zarar vermemek anlamında da ara vermiştim. Ancak her zaman bu konuda kulübün yanında oldum. 

G15

Güzelcespor’un benim çocuklarımdan sonra üçüncü evladım olduğumu sizler de biliyorsunuz. 4 senede görev yapan arkadaşları da alkışlamak istiyorum. Sizler de alkışlar mısınız?” ifadesini kullandı.

G16

 Aydın; Hedefimiz üst lig olmalı

 Hüseyin Aydın ve yönetimi döneminde A takımın ve genç takımın hedefe oynamadığını, altyapıdaki en güzel tarafın da bütün yaş gruplarında liglerde mücadele etmesi olduğunu ifade eden Canbaz “Bu sene hedefi vurmak istiyoruz. 

G17

Güzelcespor’u artık üst liglere taşımak istiyoruz. Hüseyin Aydın altyapı dahil 9 kategoride takımı lige soktu ama ben biliyorum ki bir çok maça takım yöneticisiz gitmiştir. Bunu da bir eleştiri olarak kabul etsinler. Üye sayımız 114- 115’ti şu anda 79 üyemiz kaldı. Üye sayımızı yeni gençlerle takviye yapamazsak bu kulüp yarın sahipsiz kalacaktır. Yarından sonra en az 50 gencimizi üye olarak kulübümüze kazandıracağız.” Dedi.

G18

Şahin’den Güzelcespor ve Canbaz’a destek

 Canbaz’ın konuşmasının ardından konuşan Büyükçekmece Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Oktay Şahin Güzelcespor yönetiminden spora olan katkılarını ve desteklerini sürdürmesini beklediklerini söyledi. Şahin “Bugüne kadar güzel çalışmalara imza atıldığını görüyorum. Tamer Canbaz ve yönetim kurulu da bunun devamını getirecektir.” Diye konuştu. 

G19

Yavuzgüneş; Amatör Kulüpler desteklenmeli

Spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinden Alaaddin Yavuzgüneş de yaptığı konuşmada kulüp başkanlığının zor bir iş olduğunu söyledi. 

G8

Yavuzgüneş “Kulüp başkanlığı çok zor. Çok ciddi fedakarlık isteyen bir iş. Amatör spor kulüplerine de bu yüzden destek vermek lazım. İnşallah Güzelcespor Tamer Canbaz’la birlikte layık olduğu yere gelir.” Şeklinde konuştu.

G2

Çiftçioğlu; Gençler değerimizdir

 AK Parti Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Habibe Çiftçioğlu da söz alarak yaptığı konuşmasında her zaman Güzelcespor’un yanında olacaklarını söyledi. Çiftçioğlu “Her zaman gençlerin yanında olmaya gayret göstereceğiz. 

G4

Gençler çok kıymetli. Sporun en büyük önemi gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sağlıklı ve iyi bireyler olarak topluma kazandırmasına yardımcı olmasıdır. Bizlerin de spor kulüplerine destek vermemiz lazım.” İfadesini kullandı.

G7

Eyüboğlu; Kulüpler Birliğini hareketlendirmeliyiz

Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Temel Eyüboğlu da söz alarak yaptığı konuşmada Tamer Canbaz’a 4 yıl aradan sonra yeniden hoş geldin diyerek Hüseyin Aydın’a da 4 yıllık görev süresi içinde altyapıya verdiği destek için teşekkür etti. Eyüboğlu “B.Çekmece’de amatör spor kulüpleri artık birlikte hareket etmek zorundadır. 

G9

Kulüpler birliği sadece kağıt üzerinde olmaktan kurtarılmalı. Derneğin sadece kağıt üzerinde kaldığına inanıyorum. Amatör spor kulüpleriyle de bir araya gelerek bu derneği harekete geçirmeyi düşünüyoruz. 

G11

Artık hem amatörlerin hem de biz profesyonel kulüplerin özüne dönmesi lazım. Biz de Tepecik olarak zor bir süreçten geçtik. Tepecikspor olarak herkese kapımız açık.” Diye konuştu.

G10

Günay; kulübün her daim yanındayız

Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay da genel kurulda son olarak söz alarak 19 Mayıs gibi anlamlı bir günde genel kurul yaptıklarını hatırlatarak Atatürk ilkelerinin ve Cumhuriyet değerlerinin takipçisi olmaya devam edeceklerini söyledi. Günay “Bu anlamlı günde burada toplandık. Çok duygusal bir gün.

G12

 Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği bu vatanı bizden sonraki nesle en iyi şekilde bu değerlere sahip çıkarak taşıyacağız. Her zaman kulübümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni yönetim kuruluna da görevinde başarılar diliyorum. Ayrıca bir önceki dönemde görev yapan Hüseyin Aydın ve ekibine de hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi. 

G14

Bu haber 149 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3569
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku