Reklam
Reklam
Reklam
-
Genç Şampiyonların Kupasını Başkan Çalık verdi

Genç Şampiyonların Kupasını Başkan Çalık verdi


Eklenme Tarihi : 22-5-2019
Genç Şampiyonların Kupasını Başkan Çalık verdi

Genç Şampiyonların Kupasını Başkan Çalık verdi

U-16 Gençler Liginde mücadele eden ve sezonu yenilgisiz lider tamamlayıp şampiyonluk ipini göğüsleyen Beylikdüzüspor, kupasını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın da katılımı ile törenle aldı.

15

14

 Beylikdüzü Hasan Doğan Stadında gerçekleşen Törene katılımın üst seviyede olduğu gözlendi. Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın ve 

13

3

Yönetim Kurulunun organize ettiği törene katılarak mavi-beyazlılara büyük destek veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat çalık, gençlerin bu camiaya büyük başarılar katacağına inandığını söyledi. 

15

Törende ilk konuşmayı Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın yaptı. Başkan Metin Aydın, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, 

8

“Bilindiği üzere Altyapımıza gerekli eğilimi son iki sezondur mükemmel bir şekilde göstermeye gayret ediyoruz. 

9

İki sezon önce atılan temellerin ilerisi için büyük umut olacağını gözlemliyorum. Altyapı Antrenörlerimiz ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte tek yürekliliğimizi göstererek Altyapılardaki başarılarımızı bu şekilde taçlandırmaya devam edeceğiz. 

4

11

Geleceğin Beylikdüzüspor’unu inşa ederken bir sürü sıkıntılar yaşadık fakat bu sıkıntılarımıza öncelikle Tesis anlamında Belediye Başkanlığı döneminde bizlere kucak açan ve bu tesisin yapımında büyük çabalar sarf eden Ekrem İmamoğlu’nun gayretleriyle aşmaya başladık. 

7

11

Bugün gelinen nokta oldukça sevindiricidir. Bu vesileyle Ekrem İmamoğlu’na katkılarından dolayı teşekkürlerimizi ileterek desteğinin devam etmesini diliyoruz.

6

10

 Beylikdüzü Belediye başkanımız Sayın Mehmet Murat Çalık ve Meclis üyelerinin de bu oluşumu zirveye taşımak adına daima yanımızda olacaklarını çok iyi biliyoruz. 

5

16

Kendilerine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şampiyon olarak kupayı müzemizin en güzel yerine taşıyan Antrenörlerimize ve genç sporcularımıza da ayrıca teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

1

2

Diğer taraftan şampiyonluk pastasını da kesen Başkan Mehmet Murat Çalık ve Kulüp Başkanı Metin Aydın, genç oyunculara bu pastayı Ramazan dolayısıyla ikramını da iftardan sonra yaparak sporcularına bu güzel günü armağan etmenin sevincini yaşadı.

17

Bu haber 92 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2731
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku