Reklam
Reklam
Reklam
-
Lütfullah Şakar; Güzel bir davet oldu

Lütfullah Şakar; Güzel bir davet oldu


Eklenme Tarihi : 25-5-2019
Lütfullah Şakar; Güzel bir davet oldu

Lütfullah Şakar; Güzel bir davet oldu

Fatih’in köklü kulüplerinden Haliçspor’un Onursal Başkanı Lütfullah Şakar ve Haliçspor yönetim kurulu üyeleri, İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun verdiği İftar Programına katılarak organizasyonun mükemmel bir şekilde yapıldığına dikkat çekti.

hali-1

Bu zamana kadar Federasyonun bu kadar güzel bir ortamda iftar programı yapmadığına dikkat çeken Lütfullah Şakar, TFF Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Nihat Özdemir ve İASKF, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez farkını bir kez daha gözlemlediklerini söylemeden geçemedi. 

hali-2

Haliçspor Onursal Başkanı Lütfullah Şakar, “Son yılların en güzel davetlerinden birine hicap etmekten büyük mutluluk duyduk. Haliçspor Camiası olarak Çok güzel bir davetin içerisinde kendimize yer bulduk. 

hali-3

Bu güzelliği Amatör Spor Kulüplerimize yaşatan TFF Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Nihat Özdemir ve İASKF, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e yönetim Kurulumuz ve camiamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 99 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4840
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku