Reklam
Reklam
Reklam
-
Volkan Can; Maddi anlamda destek olunmalı

Volkan Can; Maddi anlamda destek olunmalı


Eklenme Tarihi : 25-5-2019
Volkan Can; Maddi anlamda destek olunmalı

Volkan Can; Maddi anlamda destek olunmalı

TFF 2. Lig’de mücadele eden Kırklarelispor’da Kulüp Başkanı Volkan Can, TFF Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Nihat Özdemir’in 2. Lig Kulüplerine verdiği İftar Programında önemli noktaya eğilim gösterdi. 

can-1

Tüm kulüplerin Başkanlarının ayrı ayrı söz alarak görüşlerini aktardığı toplantıda tüm başkanları dinleyen Nihat Özdemir ve Yönetimi, Volkan Can’ın konuşmasına ayrı bir parantez açarak cevap verdi. 

can-3

Kulüplerin gelir anlamında sıkıntılar çektiğine dikkat çeken Volkan Can, bu konunun çözüme kavuşması için güzel bir öreni sundu. Bu öneriye sıcak bakan Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu, bu düşünceyi ve görüşü dikkate alacaklarını söyledi.

can-4

 Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, “Kulüplerin gelirleriyle ilgili sunacağım bir konuyu sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım. Şu anki durumda galibiyete, beraberliğe ve mağlubiyete belirli aralıklarla İddiaya girildiğinde bu kurum tarafından paralar ödeniyor. Bu gelirler kulüplerimiz için tabiî ki çok iyi oluyor fakat bunun değişmesini sizlerin huzurunda sunmak istiyorum. Yeni sezonda galibiyete 100, beraberliğe 50 Bin TL ödenmesini mağlubiyete ise para ödenmemesini öneriyorum. Eğer bu fikir benimsenir hayata geçirilirse gelirler kulüplerimize daha büyük avantaj sağlar. Birde takımların güvenlik adına sıkıntılar yaşadığı söyleniyor. Buna da kulüplerimizin yönetimleri Tribün liderleri ile bir araya gelerek centilmenliğe aykırı hareketlerden kaçınılması anlamında onları bilinçlendirirse bunu da asgariye indirmiş oluruz. 

can2

Ben buradan Kırklarelispor Kulüp Yönetimi ve camiası adına TFF, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için yola çıkan Nihat Özdemir ve Yönetimine her zaman desteğimizi sürdüreceğimizin sözünü veriyorum. İnşallah bu yeni oluşumla Türk futbolu ayağa kalkar ve bu yeni yapılanmanın hem camialarımızı hem de Federasyonumuzu iyi yerlere taşır düşüncesini taşımaktayım” şeklinde konuşması, toplantıda en büyük alkışı aldı. Diğer taraftan TFF, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Nihat Özdemir, tüm kulüplerin başkanlarına yeni sezonda güzel işlerin altına imzaların atılacağını, bununla birlikte yeni yol haritası ile Türk futbolunu Dünya’da çok daha iyi yerlere getireceğini söylemesi de kulüpler tarafından benimsendi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR; İBRAHİM KESKİN

Bu haber 154 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5979
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku