Reklam
Reklam
Reklam
-
Abali’den Teknik ekip ve yönetime İftar

Abali’den Teknik ekip ve yönetime İftar


Eklenme Tarihi : 26-5-2019
Abali’den Teknik ekip ve yönetime İftar

Abali’den Teknik ekip ve yönetime İftar

Büyükçekmece Tepecikspor Altyapı sorumlusu ve yeni sezonda A Takımlardan Sorumlu Genel Kaptanlık görevini üstlenecek olan Hayrettin Abali, geçtiğimiz sezon takımın içerisinde görev alan Altyapı Teknik kadrosu ile birlikte Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Temel Eyüboğlu ve Altyapı Yöneticilerinden Metin Açıkgöz’e Avcılar Yanyol’da müşteri memnuniyeti için hizmet veren Memnun İskender Kebap’ta iftar yemeği verdi. 

abali-1

Samimi bir ortamda geçen İftar yemeğinde herkesin haklarını helal etmesini isteyen Hayrettin Abali, bu güzel akşamda davetlerine hicap eden herkese teşekkür ettiğini söyledi. Yeni sezonla ilgili Bayram sonrası görüşmelerin yapılacağını söyleyen Hayrettin Abali, Kulüpte faal anlamda görev alacağı günü de Bayram sonrası açıklayacağını söyledi. 

abali2

Forma Sponsorluğuna devam edeceğinin sinyallerini veren Hayrettin Abali’ye bu güzel ortamı oluşturduğundan dolayı teşekkür eden Temel Eyüboğlu, Bayram sonrasında Büyükçekmece Tepecikspor’un çok iyi işlere imza atacağını bu çalışmaların içerisinde Hayrettin Abali’nin de olacağını söyledi.

Bu haber 166 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9401
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku