Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzelcespor’da görev dağılımı yapıldı

Güzelcespor’da görev dağılımı yapıldı


Eklenme Tarihi : 28-5-2019
Güzelcespor’da görev dağılımı yapıldı

Güzelcespor’da görev dağılımı yapıldı

Birinci Amatör Ligde yeni sezonda hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Güzelcespor’da geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrası yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda yeni yönetim görev dağılımı sonrası resmen iş başı yaptı.

G18

 Tamer Canbaz Başkanlığında yapılan ilk toplantıda yönetimde yer alan isimlerinde görevleri belirlendi. Buna göre yapılan görev dağılımı sonrası Kulüp Başkanlığına Tamer Canbaz, Başkan Yardımcılığına Gencay Kaygısız, Sayman’lık görevine Serhat Çelik, Genel Sekreterliğe Mehmet Hepgül, Muhasip görevine Recep Erol, Genel Kaptanlığa Aşkın Doğan ve Basın Sözcülüğüne ise Bayram Günay getirildi. Görev dağılımı sonrası ilk açıklamasını Basın Sözcüsü olarak gazetemize veren Bayram Günay, yeni yönetimin görev dağılımı sonrası resmen iş başı yaptığını söyledi. 

bayram-g-nay

Yeni sezonla ilgili ilk adımı Ramazan Bayramı sonrası yapılacak toplantı ile atacaklarını söyleyen Güzelcespor’un çiçeği burnunda yeni Basın Sözcüsü Bayram Günay, “İyi bir yönetimle yola çıktık ve bu yönetimin yeni sezonda güzel işlerin altına imzasını atacağına yürekten inanıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde uyumlu bir şekilde yeni sezonun planlamasını yaparak Ramazan Bayramından sonrasında atarak iş başı yapacağız. Potansiyeli olan ve yeni sezonda hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyerek yola çıkacağımızı genel kurulda üyelerimizle paylaşmıştık. Altyapısından kendisi yetiştiren ve dışa bağımlı kulüp olmaktan çıkarak kendi yağıyla kavrulan kulüplerden biri olmak için çalışacağız. Bunun için yönetimde yer alan tüm arkadaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atmak için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz. Yeni yönetimin ve yeni anlayışın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR; İBRAHİM KESKİN

Bu haber 218 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3298
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku