Reklam
Reklam
Reklam
-
Zonguldaklıların İftar coşkusu

Zonguldaklıların İftar coşkusu


Eklenme Tarihi : 29-5-2019
Zonguldaklıların İftar coşkusu

Zonguldaklıların İftar coşkusu

Büyükçekmece ve Tepecik’te ikamet eden Zonguldaklılar, geleneksel hale getirdikleri İftar Programlarının birini daha gerçekleştirdi.

Z1

 Dernekleri olmamasına rağmen birlik ve beraberliklerini hiçbir zaman bozmayan Zonguldaklılar, Yaşar Çalık’ın organizatörlüğünde Zonguldaklıların desteğiyle Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Nejat Uygur Kültür Merkezinde düzenlenen İftar yemeğine katılım geçtiğimiz yıllardan çok daha fazla oldu. 

Z2

Yaklaşık 600 kişinin katılım gösterdiği İftar yemeği, mükemmel bir ortamda sona erdi. 

Z3

Bu organizasyonda yer alan Yaşar Çalık, Zonguldaklı hemşerilerini bir arada görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 

Z4

Geleneksel hale getirdikleri İftar Yemeklerine her yıl devam edeceklerini bu birlikteliğin devamını sağlamak adına ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Z5

 Katılım gösteren ve maddi anlamda destek veren herkese teşekkür eden Yaşar Çalık, katılımın kendilerini memnun ettiğini söyledi.

HABER; İBRAHİM KESKİN

Z8

Z12

Z11

Z10

Z9

Z7

Z6

Bu haber 132 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8543
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku