Reklam
Reklam
Reklam
-
Polatoğlu; Köstek değil, destek olunmalı

Polatoğlu; Köstek değil, destek olunmalı


Eklenme Tarihi : 30-5-2019
Polatoğlu; Köstek değil, destek olunmalı

Polatoğlu; Köstek değil, destek olunmalı

Büyükçekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Aslan Polatoğlu, son günlerde birliği eleştirenlere, “Köstek olmamaları tam aksine destek olunmalı” diyerek camianın büyümesi için spor kulüplerini yanlarında görmek istediklerini söyledi. Polatoğlu kulüpler birliğinin amacına hizmet ettiğini belirterek hizmetlerinin bundan sonra artarak devam etmesi için birliğin amacına ulaşması için herkesin tek yürekliliğini göstermesi gerektiğini söyledi.

 polato-lu

Sahalarımız sağlık adına güvenli olacak

Sorularımızı büyük bir içtenlikle yanıtlandıran Kulüpler Birliği Başkanı Aslan Polatoğlu  önemli konulara değindi. Polatoğlu “Kulüpler Birliği her şeyden evvel spor kulüplerinin tesisleşme açısından belediyelerle, spor müdürlükleriyle diyalog içinde olup spor kulüplerinin futbolcularına güzel bir ortamda maç yapmalarına olanak sağlar. Burada her şeyden evvel sporcu sağlığı yönünden önemli olan ortamı yaratmaktır. Sahalarda sağlıkçıyı bulundurmak, sahalarda çok önemli olan spor sağlığı için  ambulans onayını, gerekli çalışmalar yaparak kurum ve kuruluşlarla bunları hayata geçirmek çok önemli vazifelerinden biridir. Kaymakamlık nezdinde yaptığımız çalışmalarla sağlık müdürüyle görüşme ortamı yaratarak bu ambulans işini inşallah sahalarda bulunduracağız. Spor kulüplerimizin federasyona üyeliklerini gerçekleştirmek, onlara malzeme yardımı sağlamak, kulüpler birliğinin vazifesidir.” İfadesini kullandı.

IMG-5803

Karağaçspor ve Kumburgazspor’a saha müjdesi

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün her zaman kendilerine  gerekli desteği verdiğini, amatörler adına da sayısız tesis kazandırdığını kaydeden Polatoğlu “Her şeyden önce yine belediye başkanımızı da görüşmelerimiz devam etmektedir. Sporcu nakil araçları 2019- 2020 futbol sezonunda hayata geçireceğimiz en büyük hizmetlerden biridir. B.Çekmece ilçesi olarak her şeyden evvel İstanbul genelinde baktığımız zaman Büyükçekmece Atatürk Stadı, Tepecik Şenol Güneş Stadı, Mimarsinan Baba Hakkı Stadı, Güzelce Turgay Şeren Stadı, Celaliye Kemal Karasu Stadı bunlar tam kapasiteli  faaliyete geçirilmiş olup gençliğimize hizmet vermektedir. Gündemde olan Karaağaç spor kulübünün stadının yapımına başlanmıştır. Yine Kulüpler Birliği aracılığıyla belediyemiz tarafından hizmete  açacağımız Kumburgaz Stadı’nın yanı sıra Kamiloba Stadı da bitti. Gururla ve iftiharla sunuyorum. 8-9 stat İstanbul’da görülmemiş bir potansiyele sahip. Bu arada bu olayları gerçekleştiren ben de kulüpler birliği başkanı ve Dr. Hasan Akgün’ün spor danışmanı sıfatıyla belediye başkanımız Dr. Hasan Akgün’ün hizmetlerinden dolayı spor danışmanı ve 30- 40 yıldır akademisyen ve spor adamı  olarak gurur duyuyorum. Şimdi bu spor kulüplerimiz Federasyonumuza, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna üyelikleri yapılacaktır. Ali Düşmez başkanımızla yaptığımız görüşmelerde olumlu neticeler alınmıştır. Futbol kulüplerimizin mağdur oldukları, hakem kurullarının, disiplin kurullarındaki hakları, üzüntüleri gibi konuları da kulüpler birliği çalışmalarımızla asgari düzeye indirmeye çalışıyoruz. Şimdi kulüp başkanlarına ve yönetimine sesleniyorum. Lütfen kulüpler birliğine  yardımcı olsunlar. Kapımız herkese açıktır. Lütfen muhalefet yapılacağına bizlere yardımcı olsunlar. Fikirlerinden faydalanalım. Biz, bize gelen spor kulüpleri ve dernekler kulüpler birliği olarak beyannameler verilmiştir. Federasyonla olan cezaları çalışmalarımızla asgariye indirilmiştir. Kulüplerin genel kurulları yapılmıştır. Bu  hizmetlerimiz de en ufak noktasına göre devam etmektedir. Yapmak zordur. Yıkmak kolaydır. Her zaman yapıcı olalım. Tekrar Dr. Hasan Akgün’e ve yardımcısı Ömer Kazancı’ya, Başak Sancar’a, ve spor müdürümüz Okan Sert’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Herkese saygılar, sevgiler sunuyorum.” Dedi.

 

Bu haber 83 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5674
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku