Reklam
Reklam
Reklam
-
Recep Erol, sahaya Güzelcespor ile indi

Recep Erol, sahaya Güzelcespor ile indi


Eklenme Tarihi : 30-5-2019
Recep Erol, sahaya Güzelcespor ile indi

Recep Erol, sahaya Güzelcespor ile indi

Uzun bir aradan sonra yeniden Güzelcespor yönetimine geri dönüş yapan Recep Erol, Tamer Canbaz başkanlığında Güzelcespor’a gerekli hizmeti vermeye hazır olduğunu ve Tamer Canbaz’ın olduğu her yerde görev alarak spora destek için hazır bulunacağını söyledi.

 recep-erol

Güzelcespor camiasına yabancı değiliz

Ofisinde sorularımızı  yanıtlandıran Erol, Tamer Canbaz’ın kendisini hiçbir dönemde yalnız bırakmadığını, böyle bir dönemde yöneticiliğe sıcak bakmamasına  rağmen  Tamer Canbaz’ı kıramadığı için elini taşın altına koyduğunu söyledi. Kendisi  için Canbaz’ın her zaman çok  farklı bir yeri olduğunu ifade eden Erol “Daha  önce Güzelcespor’da da Büyükçekmecespor’da da  yöneticilik yaptım. Aslında görev almayı düşünmüyordum  ama Tamer Canbaz sevdiğim bir arkadaşım. O biz bir yere giderken ‘sağ sola bakma, ben varım’  diyorsa biz de onun olduğu yerde oluruz. Güzelcespor  ve Güzelce  halkı sevdiğim bir camia. İsmi gibi güzel insanların  olduğu bir camiada  biz de her zaman oluruz.” Şeklinde konuştu.

MTVj-ZWU0-M2-Ex-Yj-Y5-Zj-M

Genç oyuncuları takıma kazandıracağız

Güzelcespor’un kendi öz kaynaklarıyla yapılanmasının daha doğru  olacağını ifade eden Erol “Bölgemizin  çocuklarıyla, gençleriyle takım  olarak başarıyı yakalamak, hedefimize  ulaşmak için kendi öz kaynaklarımızı kullanmak zorundayız. Güzelcespor kendi öz kaynaklarıyla oynayarak komşu ilçelerimiz Çatalca, Silivri ve Beylikdüzü’ndeki yetenekli gençleri de Güzelcespor’a kazandırarak buradan bölgemizdeki profesyonel takımları Büyükçekmece Tepecikspor, Silivrispor ve Çatalcaspor ile Beşiktaş’ımıza, daha doğrusu Türk futboluna yetenekli gençleri kazandırmak istiyoruz. Güzelcespor bu şekilde gerçek amacına hizmet edecektir.” Diye konuştu.

Bu haber 105 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3259
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku