Reklam
Reklam
Reklam
-
Jenerikspor, Spor ailesini bir araya getirdi

Jenerikspor, Spor ailesini bir araya getirdi


Eklenme Tarihi : 30-5-2019
Jenerikspor, Spor ailesini bir araya getirdi

Jenerikspor, Spor ailesini bir araya getirdi

Amatör Ligin Büyükçekmece temsilcilerinden İstanbul Jenerikspor, bölgemiz spor camiasını bir araya getirerek düzenlediği iftar yemeğinde birlikteliklerini pekiştirdi.

IMG-5806

 Beylikbahçe Düğün ve Davet Salonunun Bahçesinde yapılan ve Büyükçekmece amatör futbol camiasının da büyük bir ilgi gösterdiği iftar yemeği renkli görüntülere sahne oldu.

IMG-5807

Kulüp Başkanı Murat Kapucuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri iftar boyunca misafirleriyle yakından  ilgilenerek örnek bir ev sahipliğine imza attı. Büyükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Okan Sert, Büyükçekmecespor Kulüp Başkanı  Yusuf Baycan, Güzelcespor Kulüp Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu  Üyesi Tamer Canbaz, Güzelcespor eski Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın, 

IMG-5809

Üstün Futbol Kulübü Başkanı Hakan Üstündağ, Medicell İstanbul Mimarobaspor 2.Başkanı İhsan Özşan, Celaliyespor Teknik Direktörü Bülent Özvatan, Malatyaspor’un efsane oyuncularından Feyzullah Küçük, 

IMG-5811

Galatasaray’ın efsane oyuncularından Adnan Esen, Büyükçekmece Mimarsinanspor Teknik Sorumlusu Necmi Kaya, İstanbul Futbol İl Temsilciliği emektarlarından İsmail Öngün gibi spor camiasının tanınmış isimlerinin de boy gösterdiği iftar yemeğine sporcular da aileleriyle birlikte geldi.

IMG-5813

İftar programının ardından bir konuşma yapan kulüp başkanı Murat Kapucuoğlu “Sayın Kaymakamım, sayın  kulüp başkanları, spor müdürüm  ve kulübümüzün  değerli velileri iftarımıza katıldığınız için  teşekkür eder, sizleri saygı ve sevgiyle selamlarım. 

IMG-5816

Sözlerime  başlamadan  önce Kadir Gecenizi ve  Ramazan Bayramınızı tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, hoşgörü  ve barış  getirmesini dilerim. İstanbul Jenerikspor olarak amacımız çocuklara sporu sevdirmek, spor bilinci ve alışkanlığı kazandırarak dinamik  sporcular yetiştirmek, spor eğitim  ve ahlakını geliştirmek, birbirleri arasında sevgi  ve dayanışmayı arttırmak; her türlü kötü alışkanlıktan  uzak kalmalarını, bedenen, ruhen  ve zihnen gelişmelerini sağlamak, Türk sporunun  çağdaş spor düzeyine  alışmasına katkıda bulunmaktır.

IMG-5818

 Bütün bunları da bugün burada bulunan siz  değerli ailemizle  birlik ve beraberlik  içerisinde başarabileceğimize inanıyorum. Bu  duygularla sözlerime son verirken bu güzel akşamda sizlerle  aynı  sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Tekrar hoşgeldiniz  diyor,  saygılarımı sunuyorum.” İfadesini kullandı.

IMG-5820

B.Çekmece Belediyesi Gençlik ve  Spor Hizmetleri Müdürü Okan Sert de bir konuşma yaparak böyle bir akşamda İstanbul Jenerik ailesinin bir parçası  olmaktan mutlu  olduğunu  söyledi. Sert Gençlik ve Spor Hizmetleri birimi olarak her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olacaklarını  belirterek “Öncelikle her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. 

IMG-5822

Sizlerin hangi şartlar altında gençlere hizmet verdiğinizi yakından takip  ediyoruz. Bundan sonraki süreçte amatör ailemizin üyeleri olan İstanbul Jenerik, Medicell İstanbul Mimaroba ve Gençoba gibi spor kulüplerimizin  de bölgemizdeki tesislerden en iyi şekilde yararlanmaları için çaba göstererek yardımcı olmaya çalışacağız. 

IMG-5824

Onlara en uygun koşulları sağlayacağız. Amatör spor kulüplerimize  nasıl yardımcı olabiliriz bunu da kendi  bünyemizde masaya yatıracağız. 

IMG-5826

Bizleri bu akşam  burada bir araya getiren İstanbul Jenerik ailesine de teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu. 

IMG-5829

İASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Güzelcespor Kulüp Başkanı  Tamer Canbaz da bir konuşma yaparak İstanbul Jenerik ailesindeki  heyecanın kendisini de son derece mutlu ettiğini söyledi. 

IMG-5832

Canbaz “İstanbul  Jenerik  ailesini başından beri büyük bir heyecan, çaba  ve arzu içinde görüyorum.

IMG-5841

 Bu da bana bir spor adamı olarak büyük bir mutluluk vermektedir.

IMG-5842

 Kulübümüzün bu çaba ve gayretini aynı  zamanda  büyük bir takdirle karşılıyorum. İstanbul Jenerikspor kulübünün Erkan Ültanır ile birlikte altyapıda da iyi bir ivme kazandığını  görüyorum. 

IMG-5844

Çocukların  büyük bir gelişim kaydettiklerine tanık oluyorum. Bu çocuklar hepimizin.” Dedi.

 

Bu haber 121 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5217
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku