Reklam
Reklam
Reklam
-
Cem Engin; Egeaka, her zaman bizimledir

Cem Engin; Egeaka, her zaman bizimledir


Eklenme Tarihi : 31-5-2019
Cem Engin; Egeaka, her zaman bizimledir

Cem Engin; Egeaka, her zaman bizimledir

Avcılarspor Genel Kaptan Cem Ergin’den geçtiğimiz sezon takımın teknik direktörlük görevini yapan Kıvanç Egeaka hakkında samimi açıklamalar geldi.

 cem

Genel Kaptan Cem Ergin, “Ben ve Avcılarspor’lu tüm sporseverler Kıvanç Egeaka’yı Avcılarspor armasıyla izlemeye doyamazdım. Yüreğiyle,  terinin son damlasına kadar mücadele eder ama bir o kadar da sportmen duruşu ve efendiliğini hiç bozmazdı. Allah bana onunla aynı kulübede sırt sırta Avcılarspor armasına hizmet etmeyi nasip etti. Bu camia için her saniyesini verdi. Hem saha içinde hem de saha dışında çok emekleri oldu  fakat şartlar bizi yol ayrımına getirdi. Kendisinin akademisyen olması sebebiyle antrenman saatlerimiz bu yıl maalesef uyuşmadı. Ben Avcılarspor Genel Kaptanı olarak sayın hocamız Kıvanç Egeaka’ya camiam adına yapmış olduğu hizmetler için şükranlarımı sunuyorum. İleride mutlaka yolumuz kesişecektir çünkü kendisi bu camianın öz evladıdır” diyerek Egeaka’ya olan sevgilerini dile getirdi.

Bu haber 89 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7748
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.94.196.192)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku