Reklam
Reklam
Reklam
-
Topçuol; Fair-Play, her şeyden önde gelir

Topçuol; Fair-Play, her şeyden önde gelir


Eklenme Tarihi : 31-5-2019
Topçuol; Fair-Play, her şeyden önde gelir

Topçuol; Fair-Play, her şeyden önde gelir

Ormanlıspor’un ana sponsoru Katsan Gıda Genel Müdürü Erkan Topçuol, destek olduğu Ormanlıspor Kulübünün şampiyonluklarının o kadar önem arz etmediğini önemli olanın Fair-Play ruhu ile mücadele edilmesinden yana olduğunu söyledi. 

erkan-top-uol

Topçuol, “Sporun birleştiriciliği ve dostluğu her daim bu camiaları zirvede tutar onun için şampiyonlukların gelip geçici fakat   Fair-Play ruhunun hiç bitmeyeceğinden yana olduğumun bilinmesini isterim” diyerek spor kamuoyuna önemli bir mesaj vererek centilmenliğin önemine değindi.

 MTVj-ZWY4-NTU4-M2-Q5-MDA

Erkan Topçuol, sözlerine şöyle devam etti, “Bizim için  önemli  olan Fair-Play düşüncesi doğrultusunda hareket edilmesi. Şampiyon olunmuş, olunmamış çok önemli değil. Ormanlıspor federe olmadan önce de turnuva  düzenliyorduk. Son maçta çok kavga oldu. Kızdım, bıraktım fakat 5 yıldır yine yanlarında olmaya gayret gösteriyorum. Bizim için futbolda önemli olan kupa, şampiyonluklar değil. Fair-Play’in devam ettirildiği sürece Ormanlıspor’un yanındayım” dedi.

Bu haber 124 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3345
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.238.189.171)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku