Reklam
Reklam
Reklam
-
Eyüboğlu Ailesinden dev katılımlı iftar daveti

Eyüboğlu Ailesinden dev katılımlı iftar daveti


Eklenme Tarihi : 2-6-2019
Eyüboğlu Ailesinden dev katılımlı iftar daveti

Eyüboğlu Ailesinden dev katılımlı iftar daveti

Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanları ve Eyüboğlu Ailesinden Temel Eyüboğlu ve Mehmet Eyüboğlu’nun Rahmetli Babaları (Merhum) Mustafa Eyüboğlu’nun hayrına düzenlenen iftar programı büyük bir katılımla gerçekleşti. 

iftar-1

Kadir Gecesi münasebetiyle kendi evlerinin bahçesinde düzenlenen İftar yemeği’ne ilginin her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça yüksekti.

iftar-2

 Tepecik Saray Camii İmamı Yakup Sağlam’ın iftar programı öncesi okuduğu Yasin-i Şerif’in ardından dualar eşliğinde eller semaya açıldı.

iftar-3

 Edilen duaların ardından davete hicap eden misafirler iftarlarını büyük bir huzur içerisinde açarak Eyüboğlu Ailesine bu güzel organizasyon için teşekkürlerini ileterek, “Allah Kabul etsin” temennilerinde bulundular.

iftar-4

 İftar programı sonrası bir açıklama yapan Merhum Mustafa Eyüboğlu’nun en büyük oğlu Temel Eyüboğlu, Ailesi adına bir konuşma yaptı. Temel Eyüboğlu, yaptığı konuşmada şu sözlerine yer verdi,

iftar-5

 “10 Yıl önce Ramazana az bir zaman kala aramızdan ayrılan Aile büyüğümüz, Babamız Mustafa Eyüboğlu için verdiğimiz bu davete hicap eden tüm eş, dost, akraba ve sevenlerine Eyüboğlu Ailem adına teşekkür ediyorum. 

iftar-6

Zaman su gibi akıp gidiyor. Daha dün gibi aramızdan ayrılan Babamız için tabi ki üzüntümüz çok taze gibi geliyor.

iftar-7

 Oysaki 10 yıl oldu ve kendisinin bıraktığı mirası en iyi şekilde korumaya gayret gösteriyoruz. 

iftar-8

Babamızın hayrına geleneksel hale getirdiğimiz iftar davetine bizden sonra da ailemiz adına devam edilmesi için gereğini yapmaya devam edeceğiz.

iftar-9

 Bir kez daha davetimize hicap eden tüm sevenlerimize Eyüboğlu Ailem adına teşekkür ediyorum herkesten katılım gösterdikleri için Allah Razı olsun” dedi. 

iftar-10

Bizde KESKİN BAKIŞ GAZETESİ ve www.keskinbakis.com ailesi olarak (Merhum) Mustafa Eyüboğlu’na Allah’tan rahmet Eyüboğlu Ailesine bir kez dana başsağlığı diliyoruz.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

iftar-11

Bu haber 75 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1463
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.94.196.192)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku