Reklam
Reklam
Reklam
-
Gençlergücü, Gençlerbirliği kardeşliği

Gençlergücü, Gençlerbirliği kardeşliği


Eklenme Tarihi : 17-6-2019
Gençlergücü, Gençlerbirliği kardeşliği

Gençlergücü, Gençlerbirliği kardeşliği

İstanbul Gençlergücüspor ile Avcılar Gençlerbirliğispor Kulüp Başkanları, aralarında yaptıkları toplantıdan sonra kardeş takım oluklarını açıkladılar.

a

Avcılar Gençlerbirliğispor Kulüp Başkanı Mesut Verim futbol ve alt yapı denildiğinde ilk akla gelen kulüplerin başında yer alan İstanbul Gençlergücüspor Kulüp Başkanı Özgür Subaşı ile görüştüklerini ve kulüpleri kardeş kulüp yaptıklarını ifade etti. Başkan Verim, “Bu adımı Avcılar Gençlerbirliğispor Kulübümüz için çok önemli bir adım olarak görüyoruz çünkü onlardan öğreneceğimiz çok şeyler var” dedi.

aa

İstanbul Gençlergücüspor Kulüp  Başkanı Özgür Subaşı ise su cümlelerine yer verdi, “Avcılar Gençlerbirliğispor, Altyapı Takımlarıyla Amatör Ligde mücadele eden bir camiadır. Biz İstanbul Gençlergücüspor Kulübü Camiası Olarak Avcılar Gençlerbirliğispor Kulübü Camiasıyla birlikte kardeş kulüp olma kararı aldık. 

aaa

Türk Futboluna ve gençlerimize daha güzel hizmet etmek için her konuda birbirimize destek olacağız ve gençlerimizi daha iyi yerlere getirmek onlara spor yaptırmak bizlere büyük keyif verecek. İstanbul Gençlergücüspor Kulübü ve Avcılar Gençlerbirliğispor Kulübü kardeş kulüp olarak altyapılar ile birlikte A Takımlarda birbirimize ve gençlerimize sporcu kardeşlerimize destek vererek yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

aaaa

Bu haber 115 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1407
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku