Reklam
Reklam
Reklam
-
Beşiktaş Futbol Okulu, göz dolduruyor

Beşiktaş Futbol Okulu, göz dolduruyor


Eklenme Tarihi : 17-6-2019
Beşiktaş Futbol Okulu, göz dolduruyor

Beşiktaş Futbol Okulu, göz dolduruyor

Esenyurt Gözde Halı Saha Tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Beşiktaş Futbol Okulu, geleceğin sporcularını 2 UEFA-A, ve 7 Yardımcı hoca ve birde menajer eşliğinde yetiştiriyor. 

1

Ayhan Çiftçi gözetiminde, Ahmet Çalışır, Batukan Uğur Gürsoy, Mihrican Ocaktan, Barış Yeniş, Ahmet Aybargın, İbrahim Kaya, Ronaldo Adebulehin, Turhan Tudor, Emrah Şahin, Antrenörlüklerinde genç futbolcu adaylarını Türk Futboluna kazandırmak için çaba gösteren Beşiktaş Futbol Okulu, çalışmalarını harika bir ortamda sürdürüyor. 

3

Genç sporculara güzel bir eğitim verdiklerini söyleyen Antrenörlerden Ahmet Çalışır, burada güzel bir ortamda genç oyunculara eğitim sağladıklarını söyledi. İyi bir teknik ekiple geleceğin oyuncularını Türk Futboluna kazandırmak adına ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyleyen Çalışır, burada olmaktan ve genç sporcu adaylarına eğitim vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ekip arkadaşlarımla birlikte buradan yetişecek elit oyuncuları Beşiktaş’a vermek ve Türk Futboluna kazandırmak için mesaimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Bu oluşumdan Sporcu adaylarımızın Aileleri de büyük memnuniyet duyuyor. İnşallah bu çalışmaların karşılığını iyi eğitimli sporcular yetiştirerek alırız” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

2

 

 

Bu haber 118 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6451
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku