Reklam
Reklam
Reklam
-
Hisarbeylispor, gün sayıyor

Hisarbeylispor, gün sayıyor


Eklenme Tarihi : 21-6-2019
   Hisarbeylispor, gün sayıyor

Hisarbeylispor, gün sayıyor

Çatalca’nın gayrı federe kulüplerinden Hisarbeylispor federe olmak için geri sayıma  geçti.Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçe’nin de tam desteğini arkasına alan Hisarbeyli Kulüp Başkanı Murat Göç 2019- 2020 sezonunda takımı liglere sokmak için federasyonun kapısını aşındırmaya başladı. 

33333333333333

Konuyla  ilgili olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Göç kısıtlı kaynaklar nedeniyle uzun yıllar gayrı federe olarak kaldıklarını belirterek bu sene Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçe’nin de desteğini arkalarına alarak federe olmak için başvuruda bulunacaklarını söyledi. Göç “Konuyla ilgili olarak Hasan Gökçe ile görüştük. Müracaatımızı yapıyoruz. Niyetimiz önümüzdeki sene altyapılarda lige katılmak. Bunun için de kaynak lazım. Sponsorluk konusunda da görüşmelerimizi sürdürüyoruz.” Dedi.

Bu haber 67 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3223
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku