Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor Masterlar, topbaşı yaptı

Beylikdüzüspor Masterlar, topbaşı yaptı


Eklenme Tarihi : 26-6-2019
Beylikdüzüspor Masterlar, topbaşı yaptı

Beylikdüzüspor Masterlar, topbaşı yaptı

Bölgemizin önde gelen isimlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan Beylikdüzüspor Masterlar Takımı, yeni sezonla ilgili hazırlıklarına start verdi. 

8

Yeni oluşuma ilk adımı atan Kurucu Beylikdüzüspor eski Genel Kaptanı Selim Baştan’ın oluşturduğu Beylikdüzüspor Masterlar takımında bir birinden ünlü isimlerin yer aldığı gözlendi. Ayhan Cesur, Selim Baştan, Rıza Uzundiz, Beşiktaş’lı Aydın Tuna, Eski Milli Oyunculardan Murat Dilek, Beylikdüzüspor’lu Şerif Kaygısız, Engin Çak, Büyükçekmece Tepecikspor’lu Reyhan Özkılıç, Ömerlispor’lu Serkan Şatır, Saim Solak, Barbaros Korkmaz, Baykal Ergin, Erkan Gündoğdu, İsmail Özcan, Turan Serdar Çakmak, Korkut Tekin, Yasin Demir, Akın yüce, Evren Tozkoparan ve Adem Çalık bir çok ismi bünyesinde barındıran Beylikdüzüspor Masterlar Takımı, yeni sezon öncesi hazırlıklarına Silivri Ortaköy Mahallesi Masterlar Turnuvasına katılarak sürdürdü. İ

6

lk maçlarında Çarşamba Akşamı Ortaköy Stadında saat 20.00’da Silivrispor Masterlar Takımı ile karşılaşacak olan Beylikdüzüspor Masterlar takımı, bu maçta skordan önce takım olma adına ilk adımlarını atmayı amaçlıyor. İyi bir ekip oluşturduklarını söyleyen Selim Baştan, bu oluşumda en büyük desteği Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın ve Beylikdüzüspor Başkan yardımcısı Ayhan Cesur’dan aldıklarını söyledi. 

7

Aydın ve Cesur’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiklerini ve yanlarında olduklarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Kurucu Selim Baştan, Beylikdüzü’nde bu Ligin büyük ihtiyaç olduğunu o yüzden böyle bir takım oluşturmayı uygun gördüklerini söyledi. Fair-Play çerçevesinde maçlara çıkacaklarını söyleyen Selim Baştan, ilk ciddi sınavlarını yarın akşam Ortaköy Stadında Silivrispor Masterlar Takımına karşı vereceklerini söyledi. 

1

Bu oluşumun Beylikdüzü İlçesine yeni bir hareket getireceğine inandıklarını söyleyen Selim Baştan, futbolun güzelliklerini sahaya yansıtıp seyircilere büyük bir keyif yaşatmak istediklerini dile getirdi.

 

 

Bu haber 148 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1477
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku