Reklam
Reklam
Reklam
-
Abali; Altyapıların temelini sağlama attık

Abali; Altyapıların temelini sağlama attık


Eklenme Tarihi : 29-6-2019
Abali; Altyapıların temelini sağlama attık

Abali; Altyapıların temelini sağlama attık

Büyükçekmece Tepecikspor Altyapı Başkanı Hayrettin Abali bu akşam kulüp tesislerinde altyapı velileriyle bir araya gelerek 2019- 2020 sezonu planlamasını, hedeflerini ve vizyonlarını paylaştı. Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantı yaklaşık olarak 1 buçuk saat sürerken Abali sporcu velilerinden çocuklarına herşeyden önce Fair Play ve centilmenliği aşılamalarını istedi.

abali1

 Kulübün altyapı ile ilgili beklentilerini de paylaşan Abali altyapıda özellikle disiplin konusuna dikkat çekti. Bu arada Abali başkanlığında yeni sezon için çalışmalarına start veren altyapıda ilk etapta futbolcu seçmelerinin son aşamaya kadar geldiği belirtildi. 1 Temmuz’da sonuçlandırılacak olan seçmelerin  ardından Büyükçekmece Tepecikspor altyapısının 15 Temmuz’da ilk çalışmasını yapmak için sahaya  ineceği ifade edildi. 

abali2

Bu arada yeni sezonda altyapılardan sorumlu teknik sorumlunun Levent Sarıca olacağı, tecrübeli çalıştırıcının altyapıdaki bütün yaş gruplarının teknik ve taktik çalışmalarından sorumlu olacağı, yeni sezonda da U-17 ve U 19 yaş gruplarının başında sahaya çıkacağı belirtildi. Yeni sezonda Atakan Arslan’ın U-13 ve U-14 yaş gruplarında, Murat İkiz’in U-15 ve U-16 yaş gruplarından sorumlu olacağı, altyapıların tamamında kaleci antrenörlüğünü Halil Ali Canlı’nın üstleneceği bildirildi. Malzemeci Mustafa Şahin’in de yeni sezonda görevine devam edeceği ifade edildi.

Bu haber 177 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6607
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku