Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor’un yeni Başkanı Güraslan oldu

Silivrispor’un yeni Başkanı Güraslan oldu


Eklenme Tarihi : 30-6-2019
Silivrispor’un yeni Başkanı Güraslan oldu

Silivrispor’un yeni Başkanı Güraslan oldu

TFF 3.Ligde mücadele eden Silivrispor’un Cumartesi günü yapılan olağanüstü genel kurulu, büyük bir katılma gerçekleşti. Genel kurul üyelerinin büyük ilgi gösterdiği genel kurul, oldukça çekişmeli geçti.  

1

İki liste ile yapılan genel kurulda sandıktan 430 oy çıktı fakat 6 tane tek imza olduğundan sayım öncesi 6 oy zarfı yakılarak imha edildi ve 424 oy ile imzalar eşitlendi. Sayılan 424 oydan üç tanesi boş zarf çıktı, birinde iki adayında pusulası olduğundan 420 oy geçerli sayıldı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Taylan Güraslan’a 219, Cenk Teker’e ise 201 oy çıktı. Bunun neticesinde Silivrispor’un yeni başkanı 18 oy farklı Taylan Güraslan oldu.

 2

Dev bir katılıma sahne olan genel kurula gelen Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da katılarak tarihi bir konuşma yaptı. Genel kurula adaylardan biri olarak gelen Ufuk Bek son anda listesini çekince seçime iki  liste ile gidildi.

3

Duru; Biz Hep Birlikte Silivrispor’uz

Genel kurulda açılış konuşmasını Akgün Duru yaptı.

 Duru “Ben ve yönetim kurulum oldukça  zor bir süreçten geçtik.  Bugün alnımızın akıyla sizlerin huzurunuzdayız. Bugüne kadar yanımızda olan Silivri sevdalılarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bana olan inancınızı ve güveninizi hiçbir zaman kaybetmediğiniz için teşekkür ediyorum. 

4

Şu anda dışarıda  da bir çok üyemizin  kalabalıktan dolayı içeri giremediğini görüyorum. Hem katılımınız hem de ilginiz, alakanız için tüm kongre üyelerine teşekkür  ediyorum. Gözümüz hiç arkada kalmadan görevimizi teslim edeceğiz.

6

 Ben inanıyorum ki bu kulübe kim başkan olursa olsun elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Ben her zaman yanlarında olacağız. Biz hep birlikte Silivrispor’uz. Çıktığı bu yolda her iki aday arkadaşımıza da başarılar diliyorum.” İfadesini kullandı.

5

Yılmaz; Silivrispor, Silivrisporlularındır

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz adaylara başarılar dileyerek kazananın Silivri ve Silivrispor olmasını dilediğini söyledi. Yılmaz “Sonuç ne olursa  olsun kazananın Silvri veSilvirispor olmasını temenni ediyorum. Bütün aday arkadaşlarla tek tek görüştüm. Silivrispor kulübünün sahibi belediye değil kongre üyeleridir. 

7

Hepsinin yolu, bahtı açık olsun. Silivrispor’un ve Silivrispor ruhunun ne olduğunu çok iyi biliyorum. Sporun içinden gelen birisiyim. Silivrispor hiçbir kurumun ve kuruluşun arka bahçesi değildir. Silivrispor, Silivrisporlularındır. Öyle de kalacak. Yarın da, her zaman da Silivrispor’un yanında olacağım. Silivrispor’u kısır çekişmeler içine sokmayalım. Volkan Yılmaz kardeşiniz bugün Silivrispor’un yanında, her zaman da Silivrispor’un yanında olacaktır.” İfadesini kullandı.

8

Bek: Ortak Paydamız Silivrispor Olmalı

Kongreye aday olarak gelen Ufuk  Bek ise söz alarak Silivrispor’un menfaatleri  doğrultusunda adaylıktan çekildiğini belirterek diğer iki  adaya da yarışta başarılar dilediğini söyledi. Bek “Silivrispor artık denk  bir bütçe ile yönetilmeli. Silivri’nin içinden birileri çıkıp  bu işi yapabilmeli. Ortak paydamız Silivrispor olmalı.” Şeklinde  konuştu.

9

Teker: Elimizi Hep Beraber Taşın Altına Koymaya Hazırız

Başkan adaylarından Cenk Teker  de yaptığı konuşmada kavga kültürünü bir kenara bırakıp Silivrispor’u ortak bir payda olarak görmeleri gerektiğini söyledi. Teker “Kavga kültürünü artık bir kenara bırakıp Silivrispor’u ortak payda alarak etik değerlerimiz etrafında çaba göstereceğiz. Burada tek beklentimiz Silivri halkı ile kucaklaşmaktır. 

10

Silivrispor’u önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak görüyoruz. Silivrispor sadece futboldan ibaret değildir. Hepimizin Silivrispor’a sahip çıkmamız lazım. Bizim amacımız işi ehli olan kişilere vererek olağanüstü kongrelere ihtiyaç olmadan doğru sistemi üretmektir. Kalıcı olmak hedef. Elimizi hep beraber taşın altına koymaya hazırız.” Dedi.

11

Güraslan: Var Gücümüzle Çalışacağız

Başkan adaylarının sunum yaptığı bu bölümde üçüncü konuşmayı Taylan Güraslan yaptı. Güraslan “Bizim önceliğimiz Silivrispor. Silivrispor’u daha kurumsal bir noktaya taşımak istiyoruz. Silivrispor’u hak ettiği yere taşımak için de çaba sarf etmeliyiz. Bunun için de var gücümüzle çalışacağız. 

12

Silivrispor kıymetli bir değerdir. Bizler de bu değeri Silivrispor’u daha  iyi noktalara  taşıyarak  koruyacağız. 

15

Silivrispor’un en önemli konusu altyapı ve tesisleşmedir. Silivrispor sadece futbol kulübü değildir. Her branşta başarılı  sporcular yetiştirebilmeliyiz. Sürekli üreten bir kulüp olabilmeliyiz. 

13

Tüm köy ve mahallelerimizi tarayarak scout  ekibi kuracağız. Bizim için önemli olan önce iyi insan, iyi vatandaş ve iyi sporcudur. Bizim de bu konuda çocuklarımıza ön ayak olmamız lazım. Biz bunu başarabilirsek Silivrispor’un  değeri de katlanacaktır.  Silivri  ve Silivrispor hepimizindir.” Diye konuştu.

14

(Yönetim Kurulu Asil Liste)

Taylan Güraslan, Murat Çakır, Ömer Tabala, Hayrettin Karabulut, Nedim Bostan, Nuri Çolakoğlu, Yunus Pehlivan, Halil İbrahim şahin, Mürsel Türk, Ramazan Kahraman, Tuncay Kanburoğlu

17

(Yönetim Kurulu Yedek Liste).

Mustafa Kaya, Ahmet Yalçın, Edip Karaman, Ramazan Işıklar, Yalçın Çakır, Sezgin Erdoğan

16

Teker’den Büyük Centilmenlik

Bu arada genel kurulda sonuçların açıklanmasının ardından seçimi kazanan Taylan Güraslan’ın  ilk tebrik eden isim Cenk Teker oldu. 

15

Teker, Güraslan ve yönetimine başarılar dilediğini söyledi. Teker “Bu seçimde kazanan Silivrispor olmuştur. Bütün kongre üyelerimize de bana ve ekibime gösterdikleri teveccüh için  teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Bu haber 205 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9516
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku