Reklam
Reklam
Reklam
-
Taylan Güraslan’dan teşekkür

Taylan Güraslan’dan teşekkür


Eklenme Tarihi : 1-7-2019
Taylan Güraslan’dan teşekkür

Taylan Güraslan’dan teşekkür

Hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulun ardından Silivrispor Kulüp Başkanlığına seçilen Taylan Güraslan kendisine güvenerek oy veren Silivrispor delegelerine teşekkür etti.

g-rev-da-l-m

Silivrispor Taraftarlar Derneğinde yapılan olağanüstü genel kurulun ardından ekibi ile birlikte Silivrispor Başkanlığına gelen Taylan Güraslan bir teşekkür mesajı yayımladı. Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan yayımladığı mesajında; “Teşekkürler Silivri, teşekkürler Silivrispor. Dün akşam Silivrispor Lokalinde gerçekleşen tarihi olağanüstü kongrede, bizleri her zaman olduğu gibi hiç yalnız bırakmayan Silivri Belediye Başkanı Sayın Volkan Yılmaz’a, Silivri Eski Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Turan’a, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın’a, Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Meclis Üyesi Sayın Bora Balcıoğlu’na, Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Özgür Bedel’e, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Taner Ertürk’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Ay’a, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Can Dağaşan’a, Eski Kulüp Başkanlarımıza, Kasaba Taraftar Grubuna, basın mensuplarına, 7’den - 77’ye bay bayan armasına ve kulübüne sahip çıkan siz değerli üyelerimize, eli öpülesi eski sporcu ve yönetici büyüklerimize, görevi devir alacağımız Sayın Akgün Duru ve Yönetim Kuruluna, kongremizde büyük fedakârlık gösteren divan kuruluna ve tabii ki benimle bu yola baş koyan günlerdir 24 saatini Silivrispor’a ayıran ve bundan sonra 7x24 her şey SİLİVRİSPOR için diyen değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız iyi ki Büyük SİLİVRİSPOR ailesinin bir ferdiyiz” dedi.

Bu haber 92 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4391
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku