Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzelcespor, yeni oluşuma start verdi

Güzelcespor, yeni oluşuma start verdi


Eklenme Tarihi : 1-7-2019
Güzelcespor, yeni oluşuma start verdi

Güzelcespor, yeni oluşuma start verdi

Birinci Amatör Ligin Büyükçekmece Temsilcilerinden Güzelcespor’da yönetimin büyük bir önem verdiği yaz futbol okulu faaliyetlerine yeni oluşumla kendi tesislerinde start verdi. 

1

Pazar günü Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda büyük bir katılımla gerçekleşen açılışa ilginin hat safhada olduğu gözlendi. Yönetim kurulunun tam kadro halinde hazır bulunduğu açılışa futbolcu adaylarının velilerin ilgi göstererek oluşuma büyük katkı sundukları gözlerden kaçmadı.

2

 7 ile 14 yaş arasındaki sporcu adaylarına eğitim verecek olan futbol okulunun çalışmalarını haftanın 3 günü tesislerde, altyapı antrenörlerinin direktifleri doğrultusunda sürdüreceği ifade edildi. Açılış programının ardından Güzelcespor yönetimi kulüp başkanı Tamer Canbaz başkanlığında sporcu velileriyle bir araya gelerek fikir alışverişi yaptı. Tanışma amacıyla yapılan toplantıda kulüp başkanı Tamer Canbaz sporcu velilerine futbol okullarıyla ilgili bir tanıtım konuşması yaptı.

3

Canbaz “Bugün hem tanışmak hem de futbol okulumuzla ilgili görüş ve düşüncelerimizi paylaşmak amacıyla bir araya geldik.

4

 Hepinize katılımınızdan  dolayı  teşekkür ediyorum. Burada her şeyden önce çocuklarımıza  eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

5

 Çocuklarınız oynayacak duruma geldikten sonra kulübümüz tarafından lisanslanacaktır. Çocuklarınız emin ellerde.” İfadesini kullandı.

6

 Sporcu velilerinin sorularını da tek tek yanıtlandıran Canbaz toplantıya katılan tüm velilere de çay ikram ederek sohbet etti.

Bu haber 91 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2330
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku