Reklam
Reklam
Reklam
-
Hamzaçebi’ye ikna turları sürüyor

Hamzaçebi’ye ikna turları sürüyor


Eklenme Tarihi : 8-7-2019
Hamzaçebi’ye ikna turları sürüyor

Hamzaçebi’ye ikna turları sürüyor

TFF 3.Ligde 2019-2020 Futbol Sezonuna yeniliklerle girmeyi hedefleyen Büyükçekmece Tepecikspor’da Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, yönetim kadrosunu güçlendirmek adına kolları sıvadı. Yeni sezon öncesi yönetimde köklü bir değişime gitmeyi amaçlayan Başkan Eyüboğlu, yeni isimleri gündeminde oldukça sıcak tutuyor.

 hh

Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu’nun uzun süreden beri listesine almak için büyük bir çaba harcadığı HHÇ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamzaçebi’yi de ikna etmek için gerekli çabayı gösterdiği gözleniyor. Sık sık bir araya gelerek Hüseyin Hamzaçebi’yi yönetim kurulunun içerisinde görmek için çaba sarf eden Başkan Eyüboğlu’nun bu ısrarları sonuca doğru ilerlediği gözlerden kaçmadı.

h

Mehmet Eyüboğlu’nu kıramayacağı söylenen ve büyük bir olasılıkla da yeni yönetimde başkan vekili olarak görev yapması beklenen Hüseyin Hamzaçebi’nin kararını en kısa sürede Mehmet Eyüboğlu’na vereceği konuşulmaya başlandı. Konu ile ilgili hem Başkan Mehmet Eyüboğlu’nun hem de Hüseyin Hamzaçebi’nin yakın zamanda bir açıklama yapmaları bekleniyor.

 

Bu haber 189 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1587
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku