Reklam
Reklam
Reklam
-
Çatalca Belediyesinden görkemli açılış

Çatalca Belediyesinden görkemli açılış


Eklenme Tarihi : 9-7-2019
Çatalca Belediyesinden görkemli açılış

Çatalca Belediyesinden görkemli açılış

Çatalca Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirmesi planlanan Spor Okulları adı altında gençliğe hizmet etmek adına ilk adımları atılan Spor Akademisinin açılış töreni, bugün büyük bir coşku ve katılımın üst seviyede olduğu bir ortamda Çatalca Ziya Altınoğlu Stadında gerçekleşti.

5

 Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve ekibinin tam kadro hazır olduğu açılış törenine ilginin had safhada olduğu gözlendi. Futbol Okulu başta olmak üzere, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Karate, Ata Sporumuz Güreş ve Yüzme okullarıyla faaliyete geçen Spor Akademisi, Çatalca’lı gençleri ve aileleri bu manada bir araya getirmeyi başardı. 

6

Sporun ne kadar önemli olduğuna vurgu yapan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Spor’un dostluk, barış ve kardeşlik olduğunun altını çizdi. 

7

Her kategorinin hocalarının bu işi çok iyi yaptığına ve yapmaya de devam edeceğine inandığını söyleyen Başkan Mesut Üner, Çatalca İlçesinin ilerleyen yıllarda sporla anılır ilçelerinden biri olacağına inancının tam olduğunu söyledi.

8

 Başkan Mesut Üner, “Spor Akademimizin ilk adımı olan Spor Okulları açılış törenini büyük bir coşku ile gerçekleştirmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. 

1

Törene katılım gösteren Sporcularımızın Ailelerine, Sporcu kardeşlerimize ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. 

2

Sporun birleştirici bir unsur olduğunu bugün buradaki katılımla bir kez daha görme imkanı bulduk.

3

 Daha önceki dönemlerde Çatalca’mıza Spor adına hizmet veren ve bazı kategorileri kurarak buralara gençleri çekme başarısı gösteren geçtiğimiz dönem Belediye Başkanımız Sayın Cem Kara ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

4

Diğer taraftan Kırkpınar Güreşlerinde mücadele eden genç güreşçilerle ayrıca ilgilenen Başkan Mesut Üner, Edirne Sarayiçinde Çatalca’yı en iyi şekilde temsil eden genç sporculara ve Antrenörlerine de ayrıca teşekkür etti ve bu başarının devamı için elinden gelen desteği sonuna katar sürdüreceğini söyledi.

10

9

11

 

Bu haber 67 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4773
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku