Reklam
Reklam
Reklam
-
Demir, Ümraniyespor Altyapı Koordinatörlüğüne getirildi

Demir, Ümraniyespor Altyapı Koordinatörlüğüne getirildi


Eklenme Tarihi : 12-7-2019
Demir, Ümraniyespor Altyapı Koordinatörlüğüne getirildi

Demir, Ümraniyespor Altyapı Koordinatörlüğüne getirildi

Bölgemizin ve Spor camiasının yakından tanıdığı Teknik Direktörlerden Şenol Demir, U-21 Takımların iptal edilmesinden sonra uzun yıllardır görev yaptığı Ümraniyespor’da Altyapı Koordinatörlüğüne getirildi. Spor Toto 1. Ligde mücadele eden Ümraniyespor’da Altyapılar Teknik Direktör Şenol Demir’e emanet edildi. Başkan Tarık Aksar’ın üzerinde önemle durduğu Altyapıların Teknik Direktör Şenol Demir’e emanet edilmesinin doğru olacağını söylemesi, tecrübeli ismi bu camiaya bir kez daha bağlamış oldu. 

67101239-10215282524482701-6919127605878718464-n

Başka kulüplere gitmesine izin verilmeyen Teknik Direktör Şenol Demir’in geçtiğimiz yıllarda U-21 takımlarında görev yaptıktan sonra bu kategorinin kapanmasıyla Altyapının başına getirilmesine karar verildi. Başarılı Teknik direktör Şenol Demir, bundan böyle Ümraniyespor’un Altyapılarında görev yaparak A Takıma yetiştirmek üzere birçok yeteneği Türk futboluna armağan etmek için ter dökecek. Kendisine bu görevi layık gören Ümraniyespor Kulüp Başkanı Tarık Aksar ve ekibine teşekkür eden Şenol Demir, bu güveni boşa çıkarmamak adına çok çalışacaklarını söyledi. Diğer yandan Küçükçekmecespor Kulüp başkanı Ahmet Kurşun’a da kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Şenol Demir, Küçükçekmecespor’a da yeni sezonda şampiyonluk yolunda başarılar dilediğini söyledi. Yakın zamanda Küçükçekmecespor’un da gündeminde olan ve birkaç kez Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun ile görüşme fırsatı bulan Teknik Direktör Şenol Demir’e kulübünden izin çıkmadığı için görüşmelerden sonuç çıkmadı.

Bu haber 107 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7263
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku