Reklam
Reklam
Reklam
-
Eda Dayan ve Mert Gidiş’in mutlu günü

Eda Dayan ve Mert Gidiş’in mutlu günü


Eklenme Tarihi : 14-7-2019
Eda  Dayan ve Mert Gidiş’in mutlu günü

Eda Dayan ve Mert Gidiş’in mutlu günü

Tepecik’in tanınmış Esnaflarından Çeyda&Ergün Gidiş’in oğulları Mert Gidiş, Hikmet&Hüseyin Dayan’ın Kızları Eda Dayan ile Evliliğin ilk adım olan Nişan Töreni ile aile bağlarını sağlamlaştırdılar. 

1

Kumburgaz Arya Silver Düğün Salonunda gerçekleşen Nişan Töreninde yüzükleri Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner kesti. 

2

Katılımın üst seviyede olduğu Nişan Töreninde davetliler evliliğe ilk adımı atan yeni çift Eda Dayan ve Mert Gidiş’i bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak büyük destek oldular. 

3

Davetlilerle yakından ilgilenen Hüseyin Dayan ile Ergün Gidiş, çocuklarının bu mutlu günlerinde onları ve kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür ettiklerini söylediler. 

4

Evliliğe ilk adımı atan Eda Dayan ve Mert Gidiş’te bu mutluluklarına ortak olan tüm davetlilere ayrıca teşekkür ettiler.

0

 Mutlulukları gözlerinden okunan Eda Dayan ve Mert Gidiş’in heyecanlı oldukları da gözlerden kaçmadı.

5

 Bizde Keskin Bakış Gazetesi ve www.keskinbakis.com ailesi olarak Eda Dayan ve Mert Gidiş’e evliliğe atmış oldukları bu ilk adımın hayırlara vesile olmasını ayrıca mutluluklarının daim olmasını temenni ediyoruz.

6

7

Bu haber 133 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3116
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku