Reklam
Reklam
Reklam
-
Ömer Mustafa, Erkekliğe ilk adımı attı

Ömer Mustafa, Erkekliğe ilk adımı attı


Eklenme Tarihi : 14-7-2019
Ömer Mustafa, Erkekliğe ilk adımı attı

Ömer Mustafa, Erkekliğe ilk adımı attı

TFF 3. Ligde Mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’un Tribün Lideri Muhammet Uçar’ın oğlu Ömer Mustafa Uçar, Sünnet Töreni ile Erkekliğe ilk adımı attı.

 15

Halime&Muhammet Uçar’ın biricik oğulları Ömer Mustafa Uçar, erkekliğe ilk adımı Sünnet Töreni ile attı.

16

9

 Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Nejat Uygur Kültür Merkezinde gerçekleşen Sünnet Törenine katılımın üst seviyede olduğu dikkatlerden kaçmadı.

8

11

 Oğullarının Mürvetini görmenin mutluluğunu yaşayan Halime&Muhammet Uçar’ı bu mutlu günlerinde davetliler yalnız bırakmadı. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Tribün Liderlerinin de hazır bulunduğu Sünnet Törenine Büyükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı, Hasan Akkuş, Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Temel Eyüboğlu, S.S. 226 No’lu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mehmet Uçar, Sport City İşletmecilerinden Hüseyin Kaya, Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, Başkan yardımcısı Hüseyin Hamzaçebi, Büyükçekmece Belediyesi CHP ve AKP Meclis Üyeleri, Spor Kulüplerinin Başkanları, Teknik Direktörler, Spor Kulüplerinin Taraftarları ve bir çok davetli Halime&Muhammet Uçar’ı oğullarının Sünnet Töreninde yalnız bırakmayarak destek verdiler. 

17

13

Mehter Takımı ve Semazen eşliğinde Tasavvuf Müziğinin zirve yaptığı Sünnet Töreninde ikramlar yapılarak dualar edildi. Halime&Muhammet Uçar çifti, Çocuklarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. 

10

18

Bizde Keskin Bakış Gazetesi ve www.keskinbakis.com ailesi olarak Halime&Muhammet Uçar çiftinin Erkekliğe ilk adımı atan Oğulları Ömer Mustafa Uçar’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah damatlığını da göstersin temennimizi ediyoruz.

14

12

 

Bu haber 145 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10255
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku