Reklam
Reklam
Reklam
-
Altyapı Tesislerinde sona doğru

Altyapı Tesislerinde sona doğru


Eklenme Tarihi : 19-7-2019
Altyapı Tesislerinde sona doğru

Altyapı Tesislerinde sona doğru

Büyükçekmece Tepecikspor’un Altyapılar için verdiği önemin devamı olan Tesisleşmede büyük yol kat edildi. 

2

Büyükçekmece Tepecikspor Altyapı Yöneticilerinden Hayrettin Abali ve Onursal Başkan Temel Eyüboğlu, Altyapı Tesislerinin yapım aşamasında çalışmaları yakından takip ederek yakın zamanda hazır hale gelmesi için tüm mesailerini Altyapı Tesisleri için harcıyorlar. Futbol Akademisi için yapılan çalışmaları yakından takip eden Hayrettin Abali ve Temel Eyüboğlu, yakın zamanda tamamlanması planlanan Tesislerin mükemmel bir görüntü sağlaması için ellerinden geleni en iyi şekilde yapacaklarını söylediler. 

3

Altyapılara verdikleri önemi bu çalışmalarla pekiştireceklerini söyleyen Abali ve Eyüboğlu, yakın zamanda Altyapıların kendilerine ait soyunma odaları, dinlenme salonları ve Kafeteryasının olacağını Altyapılar için artık toplanla yerinin mevcut Tesislerde değil Tribünlerin sonunda yapılan Altyapı Tesislerinde olacağını söylediler.

4

Bu haber 154 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2463
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku