Reklam
Reklam
Reklam
-
Çengeloğlu Besicilik Kurban’a hazır

Çengeloğlu Besicilik Kurban’a hazır


Eklenme Tarihi : 24-7-2019
Çengeloğlu Besicilik Kurban’a hazır

Çengeloğlu Besicilik Kurban’a hazır

Çorlu Şahbaz Köyündeki Çiftliğinde yetiştirip müşterilerinin hizmetine sunduğu Kurbanlıklar ile herkesin uğrak yeri haline gelen Çengeloğlu Besicilik, satışlarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 4

Yönetim Kurulu Başkanlığını Musa Çengeloğlu’nun yaptığı Çengeloğlu Besicilik, Çorlu Şahbaz Köyündeki Çiftliğinde yetiştirdiği Büyükbaş ve Küçükbaş Kurbanlıklarla Kurban Bayramına hazır olduğunu gösterdi. Kendilerinin yetiştirip müşterilerinin hizmetine sunduğu Büyükbaş ve Küçükbaş Kurbanlıkların da fiyatlarını belirleyen Çengeloğlu Besicilik, Hisseye katılım için de müşterilerine kolaylıklar sağlıyor.

6

Seçenekler oldukça fazla

Seçenekleri çok olan hisselerin de fiyatlarını belirleyen Başkan Musa Çengeloğlu, 1. Hisse 31 ile 34 KG arası ET 1.550 TL, 2. Hisse 38 ile 41 KG arası ET 1.850 TL, 3. Hisse 47 ile 51 KG arası ET 2.300 TL, 4. Hisse 53 ile 55 KG arası ET 2.600 TL olduğunu açıkladı. Canlı Dana Kilo Paskülünü 25.00 TL’den açıklayan Çengeloğlu, Canlı Keçi Kilo Paskülünü 22.00 TL, Canlı Koyun Kilo Paskülünü 22.00 TL, Canlı Koç Kilo Paskülünün 27.00 TL, Canlı Kuzu Kilo Paskülünün ise 27.00 TL olduğunu  ayrıca atışlarda Kredi Kartına da 4 Taksit uygulandığı söyledi.  

19

11

İletişim Adresi ve İrtibat Telefonları  

Çorlu Şahbaz Köyü. GSM: 0532 524 84 72 – 0532 703 01 56 – 0534 926 44 63

3

Ence Müşteri memnuniyeti

Müşterilerine gerekli kolaylıkları sağladıklarını söyleyen Musa Çengeloğlu, kendilerinin yetiştirip müşterilerine sunduğu Kurbanlıklarının sağlıklı ve Hijyenik bir ortamda beslediklerini bunun için alıcıların içlerinin rahat olmasını istedi. 

7

Müşteri memnuniyetini birinci planda tuttuklarını söyleyen Başkan Musa Çengeloğlu, “2001 Yılından bu yana bu gördüğünüz çiftlikle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

8

Daha önceki tesislerimiz küçük olduğundan gerekli hizmeti sunamadığımız için yerimizi 2001 Yılında bu hele getirmek ve daha güzel ortamlarda yetiştiricilik yapmayı kendimize hedef gösterdik. 

5

18 seneden bu yana bu çiftlikte yetiştirdiğimiz besi ve ya Kurbanlık hayvanlarımızı büyük bir huzurla müşterilerimize sunuyor onların memnuniyetini birinci planda tutuyoruz.

2

 Çorlu İlçe Salık Müdürlüğünün kontrolü ve bizim kendi Veterinerlerimizin gözetiminde yetiştirdiğimiz Kurbanlıklar ve Besi hayvanlarını büyük bir mutlulukla müşterilerimize ulaştırıyoruz. Gelip herkesin yerimizi görmelerini beklerim.

1

 Hijyenik bir ortamda beslediğimiz kurbanlıkları gönüllerinin rahatlığı ile kesip afiyetle yiyebilirler. Çengeloğlu Besicilik olarak bu zamana kadar müşterilerimizi memnun etmek için burada çalışan personelimizin güler yüzlülüğünü hep ön planda tuttuk bunun için en çok tercih edilen yerler arasında bulunmaktayız. 

9

Şimdiden Müslüman Aleminin ve tüm güzel ülkemin Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 218 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5269
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku