Reklam
Reklam
Reklam
-
Ağa Erdem’den Dernek Yönetimine ziyafet

Ağa Erdem’den Dernek Yönetimine ziyafet


Eklenme Tarihi : 24-7-2019
Ağa Erdem’den Dernek Yönetimine ziyafet

Ağa Erdem’den Dernek Yönetimine ziyafet

Geçtiğimiz hafta Çatalca’nın Akalan Köyünde düzenlenen 9’uncu Büyükçekmece Tepecik Sinop İli Durağan İlçesi Sarıyar Köyü Kozluca Mahalleleri Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin büyük bir katılımla gerçekleştirdiği Keşkek ve Piknik Şenliğinde Güreş ve Piknik Ağalığını açık arttırmayla alan Erdem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Erdem, bu güzel günün anısına Dernek Yönetimine ve Dernek üyelerine ikramda bulundu. 

d1

Tepecik’teki Dernek Lokalinde gerçekleşen ikramda Koç kesen ve bunu misafirleriyle paylaşan Ağa İbrahim Erdem, davete hicap edenlerle bir bir ilgilendi ve herkesin mutlu olması için büyük çaba sarf etti.

d2

 Yemek davetine katılan Dernek Yönetimi, Dernek Üyeleri, İstanbul’un çeşitli İlçelerin Dernek Başkanları, bu güzel organizasyona ev sahipliği yapan Güreş ve Piknik Ağası İbrahim Erdem’e teşekkür ettiler.

d3

Kuran-ı Kerim okundu, Dualar edildi

Büyükçekmece Tepecik Sinop İli Durağan İlçesi Sarıyar Köyü Kozluca Mahalleleri Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinde gerçekleyen yemek ikramı öncesi Kuran’ı Kerim okundu ve dualar edildi. 

d4

Daha sonra ikramlar yapıldı ve ikram sonrası genel bir toplantı yapılarak Keşkek ve Piknik ile ilgili yapılanlar masaya yatırıldı. 

d5

Genel anlamda güzel bir havada gerçekleştiği söylenen programa katkı sunanlara bir kez daha teşekkür edildi. Piknik’te yer alamayanla Plaketlerin verildiği toplantı gece geç saatlere kadar sürdü.

d6

Atila; Pikniğimiz oldukça güzel geçti

Büyükçekmece Tepecik Sinop İli Sarıyar Köyü Kozluca Mahalleleri Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Atila, geçtiğimiz hafta düzenledikleri 9’uncu Sarıyar Köyü Kozluca Mahalleleri Keşkek ve Piknik Programının çok güzel bir ortamda geçtiğini söyledi. 

d7

Bunun için bir durum değerlendirmesi yaptıklarını söyleyen Başkan Atila, genel anlamda herkesin oluşumdan memnun kaldığını söyledi. Bu Programı destek olan ve katkılarını esirgemeyenlere bir kez dana teşekkür ettiklerini söyleyen Atila, Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergilemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 

d8

Başkan Süleyman Atila, “Güreş ve Piknik Ağası İbrahim Erdem’e Derneğimize verdiği katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Ağaya yakışır bir şekilde davranış göstererek herkesin gönlünü alan Erdem’in bu daveti herkesi memnun etmiştir. 

d12

Yemek davetinde Keşkek ve Piknik gününde yaşanan eksikleri tartıştık ve olumlu bir ortamın ortaya çıkması için gayret gösterdik. Bir sonraki programımızda bunları tekrarlamamak adına gereğini Dernek olarak yapacağız. 

d11

Uzaktan ve yakından bu yemek davetine hicap eden ve bununla birlikte Derneğimize katkı sunan ve katılım gösteren herkese bir kez dana Yönetim Kurulu Arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

 

 

Bu haber 73 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6866
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku