Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece Kızılay’a Özel’den ziyaret

Büyükçekmece Kızılay’a Özel’den ziyaret


Eklenme Tarihi : 25-7-2019
Büyükçekmece Kızılay’a Özel’den ziyaret

Büyükçekmece Kızılay’a Özel’den ziyaret

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Kızılay Büyükçekmece Şubesini ziyaret eden Büyükçekmece İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, çalışmaları yakından takip etti. 

k-z-lay-1

Büyükçekmece Kızılay Şube Başkanı Atilla Çiftçi ve Yönetim Kurulunun çalışmalarını yakından takip etme fırsatı bulan Kaymakam Özel, güzel ortamdan dolayı Başkan Çiftçi ve ekibine teşekkür etti. 

k-z-lay-2

Büyükçekmece Kızılay Şubesini ziyareti sırasında Kurban Bağışında bulunanlara teşekkür belgelerini veren Kaymakam Özel, bu tür yardımları yerlerine ulaştıranlara da ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

k-z-lay-6

k-z-lay-3

 Vekâletle kurban kesimi için bağışların alınmaya başlandığı noktada toplanan bağışlar, ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını söyleyen Kızılay Büyükçekmece Şube Başkanı Atilla Çiftçi, herkesi bu güzelliğe ortak olmak için çağrıda bulunduklarını söyledi. 

k-z-lay-4

Şu ana kadar bağışların çok iyi gittiğini söyleyen Çiftçi, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla bağışların daha çok artacağına inandıklarını dile getirdi.

k-z-lay-5

Bu haber 46 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9938
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku