Reklam
Reklam
Reklam
-
Vefa, Aydoğan ile bu kez 3. Lig istiyor

Vefa, Aydoğan ile bu kez 3. Lig istiyor


Eklenme Tarihi : 25-7-2019
Vefa, Aydoğan ile bu kez 3. Lig istiyor

Vefa, Aydoğan ile bu kez 3. Lig istiyor

Türk futbolunun temel taşları arasında gösterilen ve kuruluş tarihi ile üç Büyük Futbol Kulübünün ardından dördüncü sıradaki yerini alan Vefa, yeni sezonda adını bu kez 3. Lige yazdırmak için kolları sıvadı. Başarılı Teknik direktör Hüseyin Aydoğan ile yeniden yola devam etme kararı alan yeşil-beyazlılar, “O SENE BU SENE” Sloganı ile yola koyuldu. Daha önce Fatih Karagümrük ve Sultanbeyli Belediyespor’u 3. Lige çıkarma başarısı gösteren deneyimli Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan, bu sezon bu başarılarını tekrarlayıp Vefa’yı 3.lige çıkarmak için çalışmalara başladı.

aydo-an

“Fatih Karagümrük ve Sultanbeyli Belediyespor’dan sonra Vefa’yı da 3. Lige çıkarıp Antrenörlüğe veda edeceğim” diyen Hüseyin Aydoğan, “Vefa’nın büyüklüğünü hiç kimse tartışmamalı. Bu büyük camiayı da 3. Lige çıkarıp başarılarımıza bir yenisini daha eklemek istiyoruz.  Bu anlamda benimle yola devam etme kararı alan Vefa Yönetimine teşekkür ediyor, bana ve ekibime olan güvenlerini asla boşa çıkarmayacağım. Yeni sezonda Vefa’nın çok güçlü bir ekiple yola çıkması için gerekli transfer çalışmalarına da bu manada başlamış olacağız” dedi. Diğer taraftan Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan, yönetim kurulu ile sezon hazırlıkları ve kadro yapılanması hakkında bir görüşme yaparak fikir alışverişi anlamında bir araya gelerek yol haritasını da belirlemiş olacak

Bu haber 189 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10094
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku