Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzelcespor’da Futbol Okullarında durmak yok

Güzelcespor’da Futbol Okullarında durmak yok


Eklenme Tarihi : 27-7-2019
Güzelcespor’da Futbol Okullarında durmak yok

Güzelcespor’da Futbol Okullarında durmak yok

Birinci Amatör Ligde Mücadele edecek olan Güzelcespor’un Futbol Okulları, çalışmalarını aralıksız büyüt hızıyla sürdürüyor. 

0

Güzelce Stadında yapılan çalışmalarda futbol eğitimini tecrübeli hocalardan alan Güzelcespor’un geleceğini belirleyecek olan genç futbolcu adayları, yapılan çalışmaları büyük bir keyifle yapmaya gayret gösteriyorlar.

1

 Güzelcespor’un yönetiminin de hazır bulunduğu çalışmaları futbolcuların Aileleri de yakından takip ederek çocuklarının futbol eğitimlerine destek veriyorlar. 

2

Bir çok sporcuyu Altyapılar dışında Futbol Okulları bünyesinde barındıran sarı-siyahlılarda geleceğin temellerinin atılması camianın da yüzünü güldürüyor. 

2

Disiplinli çalışmalarıyla dikkatleri üzerlerinde toplayan genç Futbolcu adaylarının yaptıkları hareketler Altyapı hocalarını da memnun ediyor

4

. Kulüp Başkanı Tamer Canbaz’da yapılan çalışmaları yakından takip ederken, diğer yöneticiler de buradaki güzelliğe şahitlik etmek için mesailerinin büyük bir bölümünü gençlerle harcamaya gayret gösteriyorlar.

5

Bu haber 77 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5304
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku