Reklam
Reklam
Reklam
-
Bölgemize yeni bir takım mı geliyor ?

Bölgemize yeni bir takım mı geliyor ?


Eklenme Tarihi : 30-7-2019
Bölgemize yeni bir takım mı geliyor ?

Bölgemize yeni bir takım mı geliyor ?

SAL, Süper Amatör Ligde mücadele eden bir takımın bölgemizde bir kulüp tarafından alınacağı haberi Büyükçekmece ilçesinde büyük bir heyecan yarattı. İsmi sır gibi saklanan kulübün hangi olduğu merakla beklenirken, bu konu ile ilgili açıklamanın yakın zamanda gelebileceği söyleniyor. 

images

Geçtiğimiz sezon BAL, Bölgesel Amatör Ligi kıl payı kaçıran  kulübün yönetiminin yeni sezon öncesi takımı satışa çıkarmasıyla başlayan hareketliliğin devamının Büyükçekmece İlçemizde devam ettiği kulaktan kulağa duyulmaya başlandı. Fakat o SAL Takımının  isim hakkını alacak olan kulübün isminin sır gibi saklandığı, yakın samanda bu ismin açıklanmasını sporseverler sabırla beklemeye çekildiler. Bu sezon resmi Prosedüre göre takımın ismi ile ligde boy göstereceği söylenirken, sezon içerisinde ve ya sezon sonunda ismin gerçek kimliğini bulacağı söylendi. www.keskinbakis.com İnternet sitesi farkı ile bu duyuruyu kulüp ismi vermeden yapmayı uygun gördüğümüzden alıcı kulübün ismini de buradan açıklama gibi bir yetkimizin olmadığını da kamuoyu ile paylaşmayı uygun gördük.

Bu haber 214 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8031
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku