Reklam
Reklam
Reklam
-
Hür Okullarından Güzelcespor’a destek

Hür Okullarından Güzelcespor’a destek


Eklenme Tarihi : 1-8-2019
Hür Okullarından Güzelcespor’a destek

Hür Okullarından Güzelcespor’a destek

Birinci Amatör Ligde hedefini SAL, Süper Amatör Lig olarak belirleyen Güzelcespor’a büyük destek. Büyükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren Hür Okulları’ndan Güzelcespor’a sponsorluk desteği geldi.

 a

Hür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Devecioğlu, bugün Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz ve yönetim kurulu ile biraraya gelerek 2019- 2020 sezonunda ana sponsorluk için ön protokol yaptı.

aaaa

 Kulüp Başkanı Tamer Canbaz ve yönetim kurulu Devecioğlu ve beraberindeki heyeti tesislerde ağırlayarak sponsorluğun çerçevesini konuştu. Yapılan ön protokolde hem Güzelcespor’un hem de Hür Okulları’nın kapılarını sonuna kadar birbirlerine açtıkları, karşılıklı işbirliği çerçevesinde sponsorluğun Tamer Canbaz yönetimini kapsayacak şekilde ilk etapta 3 yıl süreceği, karşılıklı memnuniyetin devam etmesi halinde sonraki dönemlerde de uzatılacağı ifade edildi.

aa

Devecioğlu’ndan Yaz Okuluna Meyve İkramı

Bu arada Hür Okulları sahibi Abdullah Devecioğlu akşam saatlerinde çalışmalarına devam eden yaz futbol okulu sporcularına getirdiği meyveleri ikram etti.

aaaaa

 Devecioğlu ayrıca beraberindeki kurmaylarıyla birlikte minik sporcuların soyunma odalarına kadar ziyaret ederek başarı dileklerini paylaştı. Hür Okulları sahibi Abdullah Devecioğlu Güzelcespor’la ortak çalışmaların altına imza atacaklarını belirterek “Güzelcespor’la birlikte ortak çalışmalarımız olacak. Birlikte güzel projeler yürüteceğiz. Uzun soluklu bir çalışma için biraraya geldik. Çocuklarımız için daha fazla ne yapabiliriz onun planlamasını birlikte yapacağız. Okulumuzun tüm imkanlarını Güzelcespor’un hizmetine sunacağız. Başkanımız Sayın Tamer Canbaz zaten spor camiasında çok yakından bilinen bir isim. Onunla birlikte çalışmak bizim için de büyük bir onur.” Diye konuştu.

aaa

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz da yaptığı açıklamada böyle bir sponsorluk anlaşmasına çok yakın arkadaşı olan Bedir Gürses’in aracı olduğunu belirterek Hür Okulları ile birlikte çalışmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyacaklarını, bu sponsorluk anlaşmasından hem Güzelcespor kulübünün hem de Hür Okulları’nın doğru orantılı olarak faydalanacağını söyledi. Canbaz “Sonuçta bizler de onlar da birer eğitim yuvası. Çocuklarımızın geleceği için güzel bir iş birliğine imza attığımızı düşünüyorum. Her iki taraf adına da hayırlı uğurlu olsun.” İfadesini kullandı.

a

Güzelcespor Basın Sözcüsü Bayram Günay da yaptığı açıklamada “Biz onlara  onlar da bizlere tesislerin kapısını sonuna kadar açmış durumda. Bundan sonra birlikte çalışacağız. Eğitime çok önem veren bir kulüp olarak böyle bir anlaşma yapmak çocuklarımızın geleceği açısından da büyük bir önem taşımaktadır.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 79 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10454
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku