Reklam
Reklam
Reklam
-
Ferhat Göçer, hem coştu hemde coşturdu

Ferhat Göçer, hem coştu hemde coşturdu


Eklenme Tarihi : 1-8-2019
 Ferhat Göçer, hem coştu hemde coşturdu

Ferhat Göçer, hem coştu hemde coşturdu

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Büyükçekmece’de sahne aldı.

IMG-8859

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, festivalde ilk kez Göçer’ın 18 yıl önce konser verdiğini hatırlatarak; “18 sene önce Ferhat Göçer geldi Fransızca şarkıyla girdi. İlk defa sahneye çıkıyor. İnsanlar gitmeye başladı. Nasıl canım sıkıldı. Ama ondan sonra bir baktım ki her konserinde izdiham yaşanıyor” dedi.

IMG-8982


Unutulmayacak bir gece yaşattı

 Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da sahne alan şarkıcı Ferhat Göçer, son albümü “İçimdeki Hazine” ve repertuarındaki şarkılarını hep bir ağızdan hayranlarıyla söyledi. Bazen hüzünlendiren bazen de Kültürpak’ı dolduran onbinlerce hayranını coşturan sanatçı, Büyükçekmecelilere unutulmayacak bir gece yaşattı.

IMG-8999


“Sen neymişsin be abi!”

Şarkıcı Ferhat Göçer’e festivalde sahne aldığı için FIDAF 2. Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu’yla birlikte teşekkür plaketi takdim eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Ferhat Göçer’e ilişkin bugüne kadar bilinmeyen bir anısını anlattı. Akgün; “Dışarıda 20 bin kişiye Ferhat Göçer konseri veriyoruz. 

IMG-8992

18 sene önce Ferhat Göçer geldi Fransızca şarkıyla girdi. İlk defa sahneye çıkıyor. İnsanlar gitmeye başladı. Nasıl canım sıkıldı. Tabii Ferhat da mutlaka üzülmüştür. Moral bozukluğu  hiç mi etkilemedi. Aradan 10 dakika geçti ses devam ediyor, hiçbir şey değişmedi. Sonra bir baktım ki her taraf izdiham. Ben çıkmak için yer bulamıyorum. Çeşmeyi geçtikten sonra o güzel namenin kulaklarında devam etmesi sonra Ferhat Göçer’in o muhteşem sahnesini izlemeleri ondan sonrada neymişsin be abi be dedirtti” diye konuştu.

IMG-5755

Bu haber 67 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7981
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku