Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzelcespor, Ukrayna’lıları ağırladı

Güzelcespor, Ukrayna’lıları ağırladı


Eklenme Tarihi : 2-8-2019
Güzelcespor, Ukrayna’lıları ağırladı

Güzelcespor, Ukrayna’lıları ağırladı

Birinci Amatör Lig Temsilcilerimizden Güzelcespor Kulüp Yönetimi ve Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay, 20’ncisi Düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali münasebetiyle Ülkemize misafir ve kendilerine has halk danslarını sergilemek adına gelen Ukrayna’lıları Güzelce Turgay Şeren Spor Tesislerinde sabah kahvaltısı ikramında bulunarak mükemmel bir ortamda ağırladı.

DSC-3302

 Tercümanların yardımıyla iletişim kurmaya gayret gösteren Güzelcespor Kulüp Başkanı, Ukrayna’dan gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak adına Yönetim Kurulu ve Güzelce Mahallesi halkı olarak ellerinden gelen çabayı gösterdi. 

DSC-3310

Sabah kahvaltısının ardından Güzelcespor Kulübüne ait hediye paketleri hazırlayan Başkan Tamer Canbaz ve Teknik Direktör Bülent Özvatan, yaklaşık 50 kişilik guruba günün anısına hazırladıkları hediyeleri takdim ettiler. 

DSC-3314

Hediye paketlerini alan Ukrayna’lı Misafirler, hep bir ağızdan “Teşekkür Ederiz” diyerek bu güzel misafirperverlikten oldukça memnun kaldıklarını gösterdiler. 

DSC-3316

Hediyeleşmenin ardından Güzelce Kapalı Halk Pazarında Ülkelerine Has Oyunları sergileyen Ukrayna’lılar, izleyenlerden büyük alkış aldılar. x

DSC-3321

Samimi ve sıcakkanlılıkları ile herkesin ilgi odağı olan Ukrayna’lılar, daha sonra Güzelce Meydanına giderek Muhtar Sevil Günay’ı ziyaret eden misafirler, büyük bir kalabalıkla karşılandı. 

DSC-3341

Daha sonra Güzelce Balık Kooperatifi ne inan Ukrayna’lı Misafirlere Deniz Manzaralı ikramlarda bulunuldu.

DSC-3346

 Misafirperverliklerinden dolayı Güzelce halkı ile duygu dolu bir ortam yaşayan Ukrayna’lılar, Türkleri ve Türkiye’yi bu yüzden çok sevdiklerini dile getirdiler. 

DSC-3349

Sabah Kahvaltısında ve Güzelce Mahalle gezisinde misafirleri Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, Güzelcespor Teknik Direktörü Bülent Özvatan, Onursal Başkan Mehmet Ali Deniz,

DSC-3378

   Güzelcespor’un geçmiş Dönem Teknik Direktörü Selim Pazarlı, Güzelcespor’un eski Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın, Güzelce Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Kurt ve Güzelcespor Basın Sözcüsü Bayram Günay, bir olsun yalnız bırakmayarak iyi bir ev sahipliği örneği sergilediler.

DSC-3356

 Ukrayna’lıların Güzelce gezisi ve macerası yaklaşık 5 saat sürdü ve daha sonra Büyükçekmece’ye geçerek programlarına burada devam ettiler.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

DSC-3365

DSC-3387


Bu haber 62 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9462
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku